menu
zoek

Nieuws Utrecht

Waarom de alarmbellen afgingen in de aluminiumfabriek: 'Het had een grote explosie kunnen zijn'

maandag 10 februari 2025, 18:07 uur

Vanochtend ging er "iets" mis tijdens het schoonmaken van een van de machineonderdelen. Daardoor kwam er meer waterstofgas vrij dan anders, binnen de aluminiumfabriek van Nedal in Utrecht. Er rukten veel hulpdiensten uit.

Waar: Groenewoudsedijk in Utrecht

» RTV Utrecht

Kaart nieuws Utrecht. Locatie nieuws: 52.06779 / 5.08710 Groenewoudsedijk
Groenewoudsedijk in Utrecht


maandag 10 februari 2025, 14:01 uur
Waterstofgas vrijgekomen bij aluminiumfabriek Utrecht
NOSBij aluminiumfabriek Nedal in Utrecht is waterstofgas vrijgekomen. Het bedrijf aan de Groenewoudsedijk is ontruimd en de 119 medewerkers zijn opgevangen bij een bedrijf in de buurt. Waterstofgas is niet giftig, maar wel licht ontvlambaar en explosief.
» NOS
maandag 10 februari 2025, 12:36 uur
Zeer licht ontvlambaar waterstofgas vrij bij aluminiumfabriek in Utrecht: 'Situatie onder controle'
RTV UtrechtBij aluminiumfabriek Nedal aan de Groenewoudsedijk in Utrecht is tijdens een van de bedrijfsprocessen waterstofgas vrijgekomen. De ambulance heeft in totaal vier personen nagekeken in verband met lichte klachten. De situatie is nu onder controle.
» RTV Utrecht
maandag 10 februari 2025, 10:01 uur
112-nieuws: Waterstofgas vrij bij aluminiumfabriek in Utrecht | Vannacht code geel
RTV UtrechtIn dit blog houden we je op de hoogte van het 112-nieuws in de provincie Utrecht. Het is een overzicht van onder meer ongelukken, branden, misdrijven, files en storingen in de regio van maandag 10 februari.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: NOS
Foto: RTV Utrecht
Foto: RTV Utrecht

Meer nieuws uit Utrecht

10 februari 18:07Waarom de alarmbellen afgingen in de aluminiumfabriek: 'Het had een grote explosie kunnen zijn'
10 februari 11:59Geen treinen tussen Utrecht en Woerden door stroomstoring
10 februari 10:17Spelergedrag doorgronden door middel van data-analyse
9 februari 14:13Dramatische reeks duurt voort: FC Utrecht blameert zich tegen hekkensluiter Almere City
7 februari 15:47Grote knokpartij op beurs, man (22) opgepakt
6 februari 06:59Code geel voor dichte mist, file op A28 opgelost
5 februari 16:41Jarenlang leefde Theo (66) in Utrechtse 'junkentunnel', nu onthult hij er een monument
5 februari 11:45Rijden van of naar Utrecht? Op deze plekken moet je dit jaar rekening houden met vertraging
5 februari 00:08PSV maakt komst Malacia bekend, Ajax presenteert Brazilianen, Ohio blijft bij FC Utrecht
4 februari 21:54Bekerdroom FC Utrecht roemloos uiteengespat: 'Het was in beide boxen niet goed genoeg'
4 februari 14:19Overgang Taylor Booth van FC Utrecht naar FC Twente afgerond
3 februari 09:36Gezamenlijke zorgverzekeringen: is het echt voordeliger?
2 februari 12:44Doelman PEC Zwolle wil zichzelf na blunders niet voor de gek houden: ‘Het is slecht’
1 februari 18:56Vrienden rouwen om overleden vrouw (24) na fataal ongeval: ‘Ze was heel geliefd’
1 februari 18:40Live: Van den Berg verdubbelt marge PEC Zwolle met prachtgoal tegen FC Utrecht
30 januari 14:11Openlijk racisme bij Utrechtse veegdienst roept geschokte reacties op: 'Sprake van patroon'
29 januari 11:49Utrechters opgepakt voor witwassen van ruim 1 miljoen aan zorggeld
28 januari 17:12Bovenleiding gerepareerd: treinen rijden weer tussen Utrecht en Amersfoort
24 januari 21:57FC Utrecht pakt via prachtgoal alsnog een punt bij Heracles: 'Train er sinds kort op'
24 januari 19:55Live: Heracles Almelo begonnen aan duel met Utrecht
RSS.