menu
zoek

Nieuws Utrecht

Utrechtse fraudezaak nekt Gom van Strien (PVV): verkenner stopt na twijfels over integriteit

maandag 27 november 2023, 09:51 uur

Gom van Strien treedt terug als verkenner van de kabinetsformatie. Hij wordt verdacht van fraude. NRC schreef gisteravond dat Utrecht Holdings, een dochterbedrijf van de Universiteit Utrecht, in maart dit jaar aangifte heeft gedaan tegen de PVV-senator.

» RTV Utrecht



zondag 26 november 2023, 20:37 uur
Van Strien ontkent fraude en blijft aan als verkenner
RTV UtrechtGom van Strien gaat door als verkenner voor de kabinetsformatie. Hij wordt verdacht van fraude, maar ontkent dit. NRC schreef gisteravond dat Utrechts Holdings, een dochterbedrijf van de Universiteit Utrecht, in maart dit jaar aangifte heeft gedaan tegen de PVV-senator.
» RTV Utrecht
zondag 26 november 2023, 16:00 uur
LIVE | Van Strien gaat door als PVV-verkenner ondanks aantijging van fraude
BN DeStemTegen PVV-senator en verkenner Gom van Strien is afgelopen voorjaar aangifte gedaan wegens oplichting en omkoping, meldt NRC. De fraudezaak speelt rond Utrecht Holdings, een dochterbedrijf van de Universiteit Utrecht en het ziekenhuis UMC Utrecht. Ondertussen herhaalt PVV-leider Wilders op X dat hij premier wil worden en zijn toon zal ‘blijven matigen’.
» BN DeStem
zondag 26 november 2023, 09:01 uur
NRC: Universiteit Utrecht deed aangifte tegen verkenner Van Strien vanwege oplichting
RTV UtrechtVerkenner Gom van Strien wordt in verband gebracht met fraude bij zijn voormalige werkgever, meldt NRC. PVV-leider Geert Wilders is niet door hem op de hoogte gebracht over de zaak.
» RTV Utrecht
zondag 26 november 2023, 08:21 uur
'Aangifte van omkoping tegen verkenner Van Strien'
1LimburgTegen Gom van Strien, die de mogelijkheden voor een nieuw kabinet verkent, blijkt een aangifte te lopen van omkoping en oplichting. Een dochterbedrijf van de Universiteit Utrecht en het UMC Utrecht beticht de PVV-senator uit Arcen daar van.
» 1Limburg



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: 1Limburg
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Utrecht

13 maart 19:28Waterput Neude alweer onder de grond: wat gebeurt ermee?
13 maart 18:08Na aanpassen straatnaamborden prins Bernhard: ‘Beetje fout’
11 maart 13:01Explosie bij brand in appartementencomplex Utrecht
10 maart 22:25Jong FC Utrecht verliest kelderkraker tegen Vitesse
10 maart 17:18Verkeersdrukte door gekantelde vrachtwagen bij Utrecht voorbij
10 maart 16:34Jongen (15) aangehouden voor gewelddadige scooterdiefstallen
9 maart 12:25LIVE eredivisie | Willem II koestert voorsprong, FC Utrecht krijgt eindelijk wat kansen in Tilburg
5 maart 18:53Site Utrechtse visdeurbel regelmatig overbelast door grote belangstelling
4 maart 00:44KNMI waarschuwt opnieuw voor dichte mist
3 maart 06:45Visdeurbel gaat voor vijfde keer aan en heeft wereldwijd fans
1 maart 12:00Luister hier vanaf 16.00 uur live naar FC Utrecht - NAC Breda
24 februari 20:59Kensington speelt eerste shows in thuisstad Utrecht
23 februari 19:29Franky en Coen bakken friet in Oekraïne en hebben nu een eigen film met opvallende titel
21 februari 15:59Kabinet zet streep door nieuwe aanvliegroute over Utrecht
21 februari 08:27Fransman (26) gepakt in Ulvenhout: man heeft 25 mobiele telefoons in zijn auto
20 februari 17:02Fransman aangehouden met 25 gestolen telefoons uit onder meer Utrecht
19 februari 07:05Utrechtse ziekenhuizen brengen ouder echtpaar bij elkaar voor laatste momenten samen
17 februari 19:3321 personen veroordeeld voor play-offrellen FC Utrecht - Go Ahead Eagles
17 februari 08:00Ajax en NAC met drie spelers in Elftal van de Week, twee spelers van FC Groningen en FC Utrecht
15 februari 18:27PSV loopt tegen FC Utrecht opnieuw averij op: ‘We zijn mensen, geen machines’
RSS.