menu
zoek

Nieuws Utrecht

Getuigen gezocht dodelijke aanrijding Marnedreef

zaterdag 8 april 2023, 22:55 uur

De politie doet onderzoek naar een verkeersongeval op de Marnedreef op 8 april 2023. Hierbij kwam een vrouw om het leven. We zijn op zoek naar getuigen.

Waar: Marnedreef in Utrecht

Rond 14.55 uur krijgt de meldkamer melding van een ernstige aanrijding. Politie en ambulance gaan direct ter plaatse. Ook de traumahelikopter vliegt naar het incident. Een witte personenauto heeft een voetganger aangereden. De voetganger stak net de weg over, toen de auto – komende uit de richting van de Moeseldreef en rijdende richting Brailledreef – haar raakte. Op weg naar het ziekenhuis overleed zij. Het slachtoffer is een 78-jarige vrouw uit Utrecht. De bestuurder van de auto, een 21-jarige man uit Utrecht, is direct aangehouden. Het onderzoek naar de exacte toedracht loopt nog. Daarom is de politie ook op zoek naar getuigen. Help mee met politieonderzoek Heeft u gezien wat er is gebeurd voor of tijdens het moment van de aanrijding? Of heeft u mogelijk camerabeelden? (denk ook aan de dashcam of voordeurcamera) En heeft u nog niet met de politie gesproken? Dan komen we graag met u in contact. Bel 0900 8844 of vul onderstaand tipformulier in. Anoniem melding doen kan ook via Meld Misdaad Anoniem. Alvast bedankt.


» Politie.nl

Kaart nieuws Utrecht. Locatie nieuws: 52.11307 / 5.11539 Marnedreef
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Marnedreef in Utrecht


zondag 9 april 2023, 08:07 uur
78-jarige vrouw uit Utrecht overleden na aanrijding bij het oversteken, Utrechter (21) aangehouden
RTV UtrechtDe voetganger die gistermiddag zwaargewond raakte bij een aanrijding op de Marnedreef in de Utrechtse wijk Overvecht is overleden. Het gaat om een 78-jarige vrouw uit Utrecht, zo meldt de politie. De bestuurder van de auto, een 21-jarige Utrechter, is aangehouden.
» RTV Utrecht
zondag 9 april 2023, 00:10 uur
Overstekende 78-jarige vrouw overleden na aanrijding, bestuurder van auto aangehouden
de GelderlanderDe voetganger die zaterdagmiddag zwaargewond raakte door een aanrijding op de Marnedreef in de Utrechtse wijk Overvecht is overleden. Het gaat om een 78-jarige vrouw uit Utrecht, meldt de politie.
» de Gelderlander
zaterdag 8 april 2023, 15:51 uur
Voetganger aangereden in Utrecht, slachtoffer in kritieke toestand
RTV UtrechtEen voetganger is vanmiddag zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de Marnedreef in Utrecht. Het slachtoffer is in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht. De bestuurder van de auto is door de politie aangehouden.
» RTV Utrecht
zaterdag 8 april 2023, 14:55 uur
Voetganger zwaargewond bij aanrijding
HardnieuwsUTRECHT - Zaterdagmiddag 8 april rond 14.55 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Marnedreef in Utrecht.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV Utrecht
Foto: de Gelderlander

Meer nieuws uit Utrecht

28 mei 15:13Man dagenlang gruwelijk gemarteld en vernederd tijdens Tinder-date
27 mei 16:53Aantal Nederlandse verdachten in Duitse plofkrakenzaak loopt op tot achttien
27 mei 15:59Rechtbank zet jeugd-tbs van man die Savannah (14) doodde om in tbs met dwang
27 mei 09:46Auto met vrouw en kind rijdt Utrechtse gracht in, omstanders springen het water in
21 mei 17:28Rechtszaak tegen Marco Borsato eind oktober van start in Utrecht
21 mei 15:10Assistent-coach gouden Oranje in 1988 en oud-FC Utrecht-trainer Nol de Ruiter (85) overleden
21 mei 07:22Burgemeester Dijksma doet dringende oproep aan kabinet: help bij aanpak overlast jonge Syriërs
21 mei 05:30Universiteit Utrecht weer open, demonstranten kondigen nieuwe acties aan
19 mei 18:29Het is rond: Eerdhuijzen vertrekt naar FC Utrecht
19 mei 16:10Eerste focusflitser ingeschakeld om telefoongebruik achter het stuur op te sporen
19 mei 07:11A12 weer open, maar nieuw onderhoud in augustus
18 mei 17:41Namen & Rugnummers MatchTalk: 'Spitspositie wordt een belangrijke voordat Europa League begint'
17 mei 11:00Een stad om te koesteren: Jan Terlouw (93) had groene blik op Utrecht
16 mei 09:55Universiteit Utrecht gaat geen nieuwe samenwerkingen met Israël aan
15 mei 14:54Oekraïense vluchtelingen beroofd van apparatuur vlak voor Songfestival-feestje
14 mei 22:20LEES TERUG: Feyenoord boekt zege op RKC; Sparta speelt gelijk tegen FC Utrecht
14 mei 22:17Sparta verdient punt tegen FC Utrecht na tumultueuze tweede helft
14 mei 10:56Letselschade in Utrecht en omgeving: dit zijn je rechten na een ongeluk
13 mei 07:41Weer drukte op wegen door omrijders wegens afsluiting A12
12 mei 15:46Verdachte doodsteken meisje Nieuwegein heeft spijt: 'Kan niet naar mezelf kijken'
RSS.