menu
zoek

Nieuws Schiphol

Schiphol zegt dat systemen weer worden opgestart na grote computerstoring

vrijdag 19 juli 2024, 15:27 uur

In Nederland en over de rest van de wereld ondervinden veel bedrijven en particulieren flinke problemen door een internationale computerstoring die vrijdagochtend ontstond. Op Schiphol heeft het impact op vluchten, ziekenhuizen moesten operaties uitstellen, bussen reden niet, meerdere sites waren onbereikbaar en computers van particulieren startten niet op. De storing is ontstaan door een grote uitval ’na een software-update’ bij het cyberbeveiligingsbedrijf CrowdStrike.

» de Telegraaf



vrijdag 19 juli 2024, 14:39 uur
Vlucht geannuleerd door wereldwijde storing? 'Vergoeding zit er niet in!'
de TelegraafDe wereldwijde computerstoring zorgt voor grote problemen op luchthavens, zo ook op Schiphol. Mensen waarvan de vlucht is geannuleerd hoeven niet te rekenen op een vergoeding of compensatie, weet luchtvaartverslaggever Yteke de Jong.
» de Telegraaf
vrijdag 19 juli 2024, 12:23 uur
KLM roept reizigers geannuleerde of ernstig vertraagde vluchten op niet naar Schiphol te komen
de TelegraafIn Nederland en over de rest van de wereld ondervinden veel bedrijven en particulieren flinke problemen door een internationale computerstoring. Op Schiphol heeft het impact op vluchten, ziekenhuizen moeten operaties uitstellen, bussen rijden niet, meerdere sites zijn onbereikbaar en computers van particulieren starten niet op. De storing is ontstaan door een grote uitval ’na een software-update’ bij het cyberbeveiligingsbedrijf CrowdStrike.
» de Telegraaf
vrijdag 19 juli 2024, 09:00 uur
Wereldwijd problemen door computerstoring: onder meer luchthavens en ziekenhuizen getroffen
NOSOver de hele wereld komen meldingen binnen van computerstoringen. Het lijkt te maken te hebben met problemen bij cyberbeveiligingsbedrijf Crowdstrike. Door de storing moeten meerdere vluchten aan de grond blijven, ook Schiphol is getroffen.
» NOS
vrijdag 19 juli 2024, 06:39 uur
Liveblog: Schiphol start systemen weer op, 185 vluchten geannuleerd
RTV N-HDe wereldwijde computerstoring treft ook Noord-Holland. Vooralsnog lijken de problemen op Schiphol het grootst. In dit liveblog houden we je op de hoogte. 
» RTV N-H



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: de Telegraaf
Foto: de Telegraaf
Foto: NOS
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Schiphol

20 juli 14:18Voor tweede keer dit weekend maakt een toestel noodlanding op Schiphol
16 juli 16:51Zonnepark bij Schiphol moet 78.000 panelen weghalen na klachten van piloten
10 juli 19:03NVWA onderschept grootste lading vapes ooit: 80.000 stuks komen handelaar duur te staan
10 juli 17:34FNV schort KLM-acties onder grondpersoneel op tot na zomervakantie
4 juli 19:16Grondpersoneel KLM mag woensdag niet staken
3 juli 17:13KLM spant kort geding aan om staking grondpersoneel te voorkomen
27 juni 19:44Taakstraf voor justitiemedewerker die informatie over beveiliging EBI mailde
26 juni 07:19Storing verholpen: treinen van en naar Schiphol rijden weer
26 juni 07:02Vrijwel alle wegen weer open na NAVO-top • Treinen rond Schiphol rijden weer na seinstoring
25 juni 19:51Rechter: grondpersoneel KLM mag zaterdag niet staken
25 juni 18:08Spotters in race tegen de klok om alle regeringsvliegtuigen te zien
25 juni 07:06Groot deel ochtend nog steeds geen treinen tussen Rotterdam en Utrecht, storing inmiddels verholpen
25 juni 05:59NAVO-top | Trump vertrokken naar Schiphol - A4 en A44 afgesloten
24 juni 22:55Herstelwerkzaamheden aan spoor Schiphol klaar, treinverkeer weer opgestart
24 juni 17:06Politie onderzoekt verband tussen NAVO-top en stroomstoring op spoor Schiphol
23 juni 06:00Hoe kom je op je werk tijdens de NAVO-top? Rijkswaterstaat legt uit hoe het zit
18 juni 15:31Duitsers opgepakt op Schiphol voor smokkel broedeieren van onder meer papegaaiduikers
16 juni 13:46NS-personeel staakt dinsdag opnieuw, gevolgen voor treinverkeer nog onduidelijk
10 juni 06:40Flevoland - Door hele land geen NS-treinen vanwege staking: 'Was helemaal niet nodig'
6 juni 13:19Rust op Amsterdam Centraal door staking NS-personeel: "Normaal kun je over de koppen lopen"
RSS.