Herstelwerkzaamheden aan spoor Schiphol klaar, treinverkeer weer opgestart
dinsdag 24 juni 2025, 22:55 uurDe herstelwerkzaamheden aan het spoor bij Schiphol na de brand van vannacht zijn afgerond. Dat meldt spoorbeheerder ProRail. De oorzaak van de brand is nog altijd niet duidelijk.
Waar: Oeverlandenweg in Schiphol
» RTV N-H
Oeverlandenweg in Schiphol
dinsdag 24 juni 2025, 22:50 uur
De door brand beschadigde stroomkabels langs het spoor bij Schiphol zijn vervangen. Volgens ProRail zijn de sporen na de herstelwerkzaamheden dinsdag rond 22.15 uur weer vrijgegeven en kan het treinverkeer weer worden opgestart.
Door brand beschadigde stroomkabels bij Schiphol hersteld, treinverkeer op gang

dinsdag 24 juni 2025, 17:40 uur
Bij een brand langs het spoor bij Schiphol is zo'n 30 meter kabel verwoest. Volgens ProRail gaat het om 25 kabels, waaronder een belangrijke 3kV-kabel die nodig is voor de stroomvoorziening van treinen. Ook kabels die nodig zijn voor het aansturen van seinen zijn beschadigd. Alle beschadigde kabels moeten volledig worden vervangen en afzonderlijk getest.
Tientallen meters kabel uitgebrand, groep specialisten werkt aan herstel spoor

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: NU.nl
Foto: RTV N-H
Meer nieuws uit Schiphol
