Twee verdachten aangehouden voor mishandeling in video op social media
woensdag 12 maart 2025, 13:46 uurMaandag hielden rechercheurs twee verdachten aan nadat zij werden herkend op filmpjes die rondgingen op social media. Ze worden verdacht van een poging zware mishandeling in vereniging van een minderjarige jongen op metrostation Delfshaven. Dit was te zien in een filmpje.
Het filmpje van het incident ging rond op social media. Maandag 3 maart zijn na onderzoek de twee verdachten aangehouden. Het gaat om een 21-jarige man uit Rotterdam en een 16-jarige jongen uit Capelle aan den IJssel. Ze zijn beiden donderdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. De minderjarige jongen is geschorst, de man blijft in ieder geval 14 dagen langer vast zitten. Beiden zullen zich op een later moment voor de rechter moeten verantwoorden. Offline en online straatgeweld Als politie houden we ons ook bezig met wat er online wordt gezegd en gedeeld. Geweld stopt niet in de echte wereld en daarom stoppen wij daar ook niet. Ook op digitale platformen kijken we naar signalen van criminaliteit.
» Politie.nl
Kaart nieuws Rotterdam. Locatie nieuws: 51.91028 / 4.44576
woensdag 12 maart 2025, 14:55 uur
De politie heeft een 21-jarige man uit Rotterdam en een 16-jarige jongen uit Capelle aan den IJssel aangehouden op verdenking van een zware mishandeling. De twee werden herkend op filmpjes die rondgingen op sociale media. Ze zouden een jongen hebben lastiggevallen op metrostation Delfshaven in Rotterdam.
Man en tiener opgepakt voor zware mishandeling

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Meer nieuws uit Rotterdam
