Reizigers geschrokken na aanhouding in metro: 'Vreesde voor m'n leven'
vrijdag 30 mei 2025, 15:59 uurEen 30-jarige man riep in de metro dat hij een explosief bij zich had. Drie kwartier hebben reizigers in de metro moeten wachten voor een arrestatieteam de man op Station Blijdorp in Rotterdam uit de metro haalde. "Uit paniek begon iedereen te rennen."
» RTV Rijnmond
vrijdag 30 mei 2025, 12:35 uur
Een arrestatieteam heeft op station Blijdorp in Rotterdam een man uit de metro gehaald die voor een dreigende situatie had gezorgd. Door de uitlatingen van de verdachte werd het metroverkeer platgelegd. De metro was vanuit Den Haag op weg naar Rotterdam.
Metroschreeuwer aangehouden door arrestatieteam, zei explosief bij zich te hebben

vrijdag 30 mei 2025, 11:47 uur
Een zwaarbewapend arrestatieteam heeft op station Blijdorp in Rotterdam een man uit de metro gehaald die er voor een dreigende situatie had gezorgd. Door de uitlatingen van de man werd de metro stilgezet en kon niemand eruit.
Man in metro aangehouden na 'dreigende situatie', hij zei een explosief bij zich te hebben

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: Omroep West
Foto: RTV Rijnmond
Meer nieuws uit Rotterdam
