Gezicht van Anne Frank op muurschildering langs A28 in Amersfoort uitgewist
zaterdag 19 april 2025, 10:23 uurEen muurschildering van Anne Frank langs de A28 in Amersfoort is vernield. Vandalen hebben het gezicht van het Joodse meisje volledig uitgewist, meldt RTV Utrecht. Het is onduidelijk wanneer dat precies is gebeurd.
» NU.nl
zaterdag 19 april 2025, 07:53 uur
De muurschildering van Anne Frank in bos Nimmerdor bij Amersfoort is flink beschadigd. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar ’Repelsteeltje’. Het gezicht is totaal onherkenbaar geworden.
Muurschildering Anne Frank vernield in Amersfoort

zaterdag 19 april 2025, 07:43 uur
Een muurschildering van Anne Frank in Amersfoort is vernield. Het gezicht is door een onbekende uitgewist. De schildering staat al zestien jaar op de binnenkant van een geluidsmuur langs de A28.
Muurschildering van Anne Frank in Amersfoort vernield, gezicht uitgewist

vrijdag 18 april 2025, 21:24 uur
Een muurschildering van Anne Frank in Amersfoort is vernield. Een onbekende heeft het gezicht van het meisje uitgewist. Op sociale media wordt geschokt gereageerd.
Kunstwerk van Anne Frank vernield in Amersfoort: gezicht uitgewist

vrijdag 18 april 2025, 20:15 uur
Een muurschildering van Anne Frank is in Amersfoort de dupe van vandalisme. Het kunstwerk is zo aangepakt dat van het oorspronkelijke werk nog maar weinig te zien is.
Populaire muurschildering van Anne Frank valt ten prooi aan vandalen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: NOS
Foto: RTV Utrecht
Meer nieuws uit Amersfoort
