menu
zoek

Nieuws Amersfoort

Brandend voorwerp naar woning Vuursteenberg gegooid

donderdag 11 mei 2023, 12:05 uur

De politie zoekt getuigen die meer kunnen vertellen over de explosie in de nacht van woensdag 10 op donderdag 11 mei bij een woning aan de Vuursteenberg. Niemand raakte gewond. De politie doet onderzoek naar de toedracht en is op zoek naar de dader(s).

Waar: Vuursteenberg in Amersfoort

Het incident vond vannacht plaats rond 03.45. De politie kwam direct ter plaatse. Uit onderzoek blijkt dat er een brandend voorwerp naar de woning is gegooid. Het bleef gelukkig bij materiële schade. Het onderzoek van de politie gaat door. De forensische opsporing is onderzoek komen doen naar sporen. Buurtonderzoek vindt vandaag plaats. Daarbij wordt er vooral uitgekeken naar camera’s in de omgeving die mogelijk iets van het incident, of van de dader(s) laat zien. Iets opvallends gezien? Heeft u in de omgeving een auto zien staan die er normaal niet staat? Of heeft u verdachte activiteiten gezien van personen in de omgeving? Of heeft u misschien beelden? Denk aan een voordeurcamera of een dashcam, waarop mogelijk de verdachte(n) te zien is/zijn. Neem dan contact op via onderstaand formulier, bel 0900 8844 of Meld Misdaad Anoniem.


» Politie.nl

Kaart nieuws Amersfoort. Locatie nieuws: 52.19860 / 5.41423 Vuursteenberg
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Vuursteenberg in Amersfoort


donderdag 11 mei 2023, 11:21 uur
Na aanslag midden in de nacht weet de buurt het meteen: ‘Ik dacht direct aan die hoekwoning’
de StentorMeerdere invallen, een waakhond in de tuin en nu zelfs een aanslag op één en dezelfde woning. In de nacht van woensdag op donderdag schrikken meerdere mensen om 03.30 uur op, als een enorme knal klinkt. Buurbewoners van de Vuursteenberg in Amersfoort weten dan genoeg: ‘Wéér daar...”
» de Stentor
donderdag 11 mei 2023, 05:55 uur
Geen gewonden na ontploffing bij woning in Amersfoort
RTV UtrechtOp de Vuursteenberg in Amersfoort is vannacht een explosief afgegaan bij een woning. Bij het incident raakte volgens de politie niemand gewond. Uit onderzoek blijkt dat er een brandend voorwerp naar de woning is gegooid.
» RTV Utrecht
donderdag 11 mei 2023, 03:45 uur
Woning in Vathorst getroffen door krachtige explosie
HardnieuwsAMERSFOORT - Donderdagmorgen 11 mei rond 03.45 uur is een explosief ontploft bij een woning aan de Vuursteenberg in Amersfoort.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV Utrecht
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Amersfoort

23 mei 15:54OM over ontvoering en misbruik van dreumes door Amersfoorter: 'Horrorscenario'
20 mei 08:59Oefenen leidt tot perfectie – train gratis met casinospellen
9 mei 10:03Soesterberger (31) opgepakt omdat hij persoonsgegevens agent wilde kopen
7 mei 13:59Amersfoortse activiste Elise H. weer vrij na incident tijdens Dodenherdenking
6 mei 08:04'Apekop' tijdelijk terug op spoor, dit is waarom
3 mei 12:45Uitslaande brand in flatgebouw Amersfoort geblust, bewoners kunnen nog niet terug
30 april 21:23Zorg dragen voor je geld op reis: 7 praktische tips
19 april 10:23Gezicht van Anne Frank op muurschildering langs A28 in Amersfoort uitgewist
8 april 09:59Neergeschoten plofkraker Oostenrijk komt uit Amersfoort: 'Ook invallen gedaan'
2 april 15:16Dennis Schouten kan niet lachen om ‘grap’ van youtuber: ‘Ik dacht eerst aan een liquidatie’
1 april 12:59Gordijn redt leven van baby nadat baksteen door raam vliegt: ‘Vreselijke gedachte!’
30 maart 16:00Afscheidsboodschap van Koen (12): ‘Laat jullie leven niet verpesten door mijn ziekte’
25 maart 20:23XR stapt naar de rechter na huisbezoek politie, ook korpschef kritisch
10 maart 16:41Dak lekt door hevige regen: Wat nu?
24 februari 12:07112-nieuws: Man met bezem geslagen in Soest | Autobanden lekgeprikt in Amersfoort
20 februari 13:17Vrouw zwaargewond na steekincident Amersfoort, verdachte opgepakt
19 februari 13:32Illegale wietwinkel ontdekt in Amersfoort: 78-jarige vrouw en 52-jarige man aangehouden
17 februari 17:00Stroper betrapt in het holst van de nacht
17 februari 08:49De sleutel tot een optimale klantervaring: snelle en efficiënte communicatie
11 februari 22:09Jongen (16) opgepakt voor betrokkenheid overleden man Amersfoort
RSS.