menu
zoek

Nieuws Amersfoort

Politie zoekt getuigen poging gewelddadige beroving

zondag 12 maart 2023, 13:49 uur

Een 22-jarige man raakte vrijdag 10 maart rond 13:40 betrokken bij een incident nabij Amersfoort CS. De man werd daarbij door drie mannen aangesproken, mishandeld en bijna beroofd. De politie is een onderzoek gestart en is op zoek naar getuigen van het incident.

Waar: Heinsiuslaan in Amersfoort

Het slachtoffer kwam die dag rond 13.40 uur met de trein aan op Amersfoort CS. Toen hij was uitgestapt, werd hij door drie voor hem onbekende personen aangesproken die hem vroegen even mee te lopen. De man deed dat nietsvermoedend. Zij liepen vervolgens langs het station in de richting van de kruising Barchman Wuytierslaan met de Heinsiuslaan. Daar werd de man door het groepje aangevallen en probeerden de mannen hem vermoedelijk te beroven van zijn gsm. Het slachtoffer werd daarbij met en mes in zijn gezicht geraakt en liep een snijwond op. Doordat er plotseling iemand aan kwam lopen, renden de drie mannen zonder buit weg. De verdachten hebben het volgende signalement: Verdachte 1: - heel klein, hooguit 1.60m lang - licht getinte huidskleur - zwart haar met staartje achterop het hoofd. , geblondeerde accenten bij de staart. - lange zwarte Nike jas. Verdachte 2: - Zwarte haar - ongeveer 1.80m - licht getint huidskleur - Zwarte NorthFace jas en zwarte NorthFace Beanie (muts) Verdachte 3: - Zwarte haar - ongeveer 1.80m - licht getinte huidskleur - Lange zwarte Tommy Hillfinger jas en zwarte Beanie (muts) Was u getuige? Laat het ons weten Was u bij het incident en heeft u nog niet met de politie gesproken? Of heeft u beelden gemaakt van het incident? Laat het ons dan weten en bel via 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000. Beelden en of tips kunt u via onderstaand tipformulier met ons delen.


» Politie.nl

Kaart nieuws Amersfoort. Locatie nieuws: 52.16816 / 5.38941 Heinsiuslaan
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Heinsiuslaan in Amersfoort


zondag 12 maart 2023, 14:38 uur
Slachtoffer loopt snijwond in gezicht op bij beroving Amersfoort
RTV UtrechtEen 22-jarige man is gewond geraakt bij een gewelddadige beroving in Amersfoort. Dat gebeurde vrijdag rond 13.40 uur bij het Centraal Station. De politie is op zoek naar drie verdachten en hoop op getuigen.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht

Meer nieuws uit Amersfoort

15 juni 18:32TikTokker Spider Ali zorgt voor chaos in Amersfoortse binnenstad
23 mei 15:54OM over ontvoering en misbruik van dreumes door Amersfoorter: 'Horrorscenario'
20 mei 08:59Oefenen leidt tot perfectie – train gratis met casinospellen
9 mei 10:03Soesterberger (31) opgepakt omdat hij persoonsgegevens agent wilde kopen
7 mei 13:59Amersfoortse activiste Elise H. weer vrij na incident tijdens Dodenherdenking
6 mei 08:04'Apekop' tijdelijk terug op spoor, dit is waarom
3 mei 12:45Uitslaande brand in flatgebouw Amersfoort geblust, bewoners kunnen nog niet terug
30 april 21:23Zorg dragen voor je geld op reis: 7 praktische tips
19 april 10:23Gezicht van Anne Frank op muurschildering langs A28 in Amersfoort uitgewist
8 april 09:59Neergeschoten plofkraker Oostenrijk komt uit Amersfoort: 'Ook invallen gedaan'
2 april 15:16Dennis Schouten kan niet lachen om ‘grap’ van youtuber: ‘Ik dacht eerst aan een liquidatie’
1 april 12:59Gordijn redt leven van baby nadat baksteen door raam vliegt: ‘Vreselijke gedachte!’
30 maart 16:00Afscheidsboodschap van Koen (12): ‘Laat jullie leven niet verpesten door mijn ziekte’
25 maart 20:23XR stapt naar de rechter na huisbezoek politie, ook korpschef kritisch
10 maart 16:41Dak lekt door hevige regen: Wat nu?
24 februari 12:07112-nieuws: Man met bezem geslagen in Soest | Autobanden lekgeprikt in Amersfoort
20 februari 13:17Vrouw zwaargewond na steekincident Amersfoort, verdachte opgepakt
19 februari 13:32Illegale wietwinkel ontdekt in Amersfoort: 78-jarige vrouw en 52-jarige man aangehouden
17 februari 17:00Stroper betrapt in het holst van de nacht
17 februari 08:49De sleutel tot een optimale klantervaring: snelle en efficiënte communicatie
RSS.