menu
zoek

Nieuws Amersfoort

Aanhouding na steekincident Amersfoort

vrijdag 2 december 2022, 16:28 uur

Vrijdagmiddag 2 december is een 17-jarige jongen uit Leusden slachtoffer geworden van een steekincident bij een school op de Magnesiumweg. Hij werd met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Al snel werd een 19-jarige verdachte aangehouden. De politie onderzoekt de zaak en is op zoek naar getuigen.

Waar: Magnesiumweg in Amersfoort

Rond 13.00 uur ‘s middags kwam er een melding binnen van een steekincident, waarbij iemand in de arm was geraakt. Wat de aanleiding was van het steekincident is nog niet duidelijk. Hulpdiensten waren snel ter plaatse, het slachtoffer was aanspreekbaar en werd met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Een tweede slachtoffer bleek licht gewond te zijn geraakt. De politie startte direct een onderzoek en spraken met getuigen. Al snel na het incident hield de politie een verdachte aan: een 19-jarige jongen uit Leusden. School heeft de leerlingen naar binnen gehaald en opgevangen. Ook slachtofferhulp is ingeschakeld.  Heeft u informatie? Heeft u iets gehoord of gezien dat waardevol is voor het onderzoeksteam, en nog niet met de politie gesproken? Bel alstublieft met 0900-8844 of vul onderstaand tipformulier in. Anoniem melden kan ook online via Meld Misdaad Anoniem of door te bellen naar 0800-7000.


» Politie.nl


Kaart nieuws Amersfoort. Locatie nieuws: 52.16688 / 5.36230 Magnesiumweg
Magnesiumweg in Amersfoort


vrijdag 2 december 2022, 19:35 uur
Gewonde (17) bij steekinicident
Blik op NieuwsVrijdagmiddag 2 december is een 17-jarige jongen uit Leusden slachtoffer geworden van een steekincident bij een school op de Magnesiumweg in Amersfoort. Hij werd met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Al snel werd een 19-jarige verdachte aangehouden. De politie onderzoekt de zaak en is op zoek naar getuigen.
» Blik op Nieuws
vrijdag 2 december 2022, 13:37 uur
15-jarige jongen uit Leusden in arm gestoken op schoolplein in Amersfoort, verdachte aangehouden
de StentorEen 15-jarige jongen uit Leusden is vrijdagmiddag gestoken op het schoolplein van het Element in Amersfoort. De verdachte ging er te voet vandoor, maar is niet veel later door de politie aangehouden.
» de Stentor
vrijdag 2 december 2022, 13:32 uur
Jongen (15) gewond na steekpartij op school in Amersfoort, verdachte (19) aangehouden
RTV UtrechtEen 15-jarige jongen uit Leusden is vanmiddag neergestoken bij Taalcentrum Het Element in Amersfoort. Hij raakte gewond aan zijn arm. De jongen is aanspreekbaar en buiten levensgevaar, meldt de politie.
» RTV Utrecht
vrijdag 2 december 2022, 13:27 uur
Minderjarige gewond bij steekpartij op school in Amersfoort
de TelegraafBij een school in Amersfoort is vrijdagmiddag een jongen bij een steekpartij gewond geraakt aan zijn arm. Hij was aanspreekbaar maar moest wel met een ambulance naar het ziekenhuis worden gebracht. Er is een verdachte aangehouden.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: de Telegraaf
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Amersfoort

22 september 23:01Amersfoort verbiedt als eerste gemeente vissen met een weerhaak
12 september 19:24Burgernetmelding na zware mishandeling in Amersfoort
4 september 10:49Ravage na botsing tussen vrachtwagens
1 september 13:18Man vernielt meerdere auto's en huizen in Amersfoortse wijk Schothorst
27 augustus 10:40Kies de juiste architect voor een huisartsenpraktijk: 4 punten waar je op kunt letten
15 augustus 16:58Onbegrip over locatie islamitische begraafplaats Amersfoort: 'Het zou hier groen blijven'
8 augustus 11:33Verdachte steekpartij Amersfoort meldt zich bij de politie
6 augustus 10:00Man gewond maar buiten levensgevaar na steekpartij in Amersfoort, verdachte op de vlucht
3 augustus 15:15Shehera wil graag treinverkeersleider worden: ‘Ik heb mijn bestemming gevonden’
2 augustus 09:11Komende week geen treinen tussen Nunspeet en Zwolle
4 juli 18:03Drugsdealer op heterdaad betrapt in Amersfoort
29 juni 13:49Politie vindt meer dan 200 lachgastanks in Amersfoortse garagebox
24 juni 10:05Kijk hier live naar Nederlandse Veteranendag in Den Haag
23 juni 21:39Politie vindt nepartikelen en snus bij inval in Amersfoort
23 juni 14:14Drugs en cash geld gevonden bij Amersfoortse coffeeshop 't Klavertje
19 juni 12:11Met deze 4 adviezen verbeter jij je interacties met klanten
17 juni 15:51Natuurbrand bij militair oefenterrein Amersfoort, 8 bluswagens ter plaatse
15 juni 14:374 bankpasfrauders opgepakt die voor ruim 1 ton buit hebben gemaakt
8 juni 21:18Grote rookpluimen bij bedrijfspand Amersfoort
4 juni 20:56Aanhoudingen na wapenvondst in woning
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?