GGD: Tot op heden geen uitbraken onder F1-toeschouwers GP Zandvoort
vrijdag 17 september 2021, 16:44 uurDe GP van Zandvoort heeft niet geleid tot een corona-uitbraak onder de bezoekers van het F1 race-evenement dat vandaag precies twee weken geleden werd gehouden. Dit meldt de GGD Kennemerland vrijdag.
» Blik op Nieuws
vrijdag 17 september 2021, 12:15 uur
De volle tribunes met 70.000 mensen tijdens de Formule 1 lijken geen directe impact te hebben gehad op de coronacijfers. De GGD telt tot nu 88 positief geteste mensen die tijdens het evenement aanwezig waren of besmet zijn geraakt vlak na dat weekend. Dat is omgerekend 0,045 procent van het aantal bezoekers, heeft de GGD berekend.
Formule 1 in Zandvoort leidt (nog) niet tot grote corona-uitbraak

vrijdag 17 september 2021, 11:55 uur
Zeker 88 mensen die twee weken geleden de Grand Prix van Nederland op het circuit van Zandvoort hebben bezocht, zijn positief getest op het coronavirus. Het evenement heeft „niet tot grote uitbraken geleid”, concludeert de GGD Kennemerland.
88 bezoekers Grand Prix positief getest, geen grote uitbraken

vrijdag 17 september 2021, 11:54 uur
De Formule 1 in Zandvoort heeft tot nu toe niet tot een uitbraak van COVID-19 onder de toeschouwers geleid, laat een woordvoerder van de GGD Kennemerland vrijdag weten. 91 mensen zijn inmiddels positief getest op het coronavirus. Zij waren besmet of zijn besmet geraakt tijdens hun bezoek aan de Grand Prix van Nederland.
Grand Prix Zandvoort leidde voor zover bekend niet tot grote corona-uitbraak

vrijdag 17 september 2021, 06:30 uur
In dit liveblog houden we je vrijdag op de hoogte van het laatste nieuws met betrekking tot het coronavirus en de coronacrisis, in Brabant en daarbuiten. De hoofdpunten: Zeventig coronapatiënten in de Brabantse ziekenhuizen.192 nieuwe besmettingen gemeld vrijdag.Officiële opening carnavalsseizoen Oeteldonk op 11-11 gaat weer niet door.Bijna negentig bezoekers GP Zandvoort testten positief, geen grote corona-uitbraken.Deelnemers Winterspelen van begin volgend jaar krijgen te maken met 'rigoureuze' coronamaatregelen. Lees al het nieuws over het coronavirus en de coronacrisis op onze themapagina.
Coronanieuws: 192 nieuwe besmettingen in Brabant

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Meer nieuws uit Zandvoort
