Brand leegstaand strandpaviljoen Zandvoort
maandag 23 december 2024, 08:50 uurOp zondag 22 december, aan het einde van de middag ,woedde er een grote brand bij een leegstaand pand aan het strand van Zandvoort. Vier tieners worden verdacht van betrokkenheid.
Om 16.42 uur kwam er melding van een grote brand bij het gebouw aan de Boulevard Barnaart. Meerdere brandweervoertuigen en politie-eenheden waren onderweg. De gehele boulevard was in beide richtingen afgesloten in verband met rookontwikkeling en de windrichting landinwaards. Vanwege de rookontwikkeling is er een NL-alert ingezet. Bij de aanwezige agenten meldden zich twee tieners die vertelden dat ze fikkie hadden gestookt, en dat het heel snel oversloeg naar het gebouw. Beiden zijn aangehouden. Later kwamen er nog twee minderjarige verdachten in beeld. De vier wachten thuis, onder voorwaarden, het verloop van de zaak af. De forensische Opsporing en recherche doen verder onderzoek.
» Politie.nl
Kaart nieuws Zandvoort. Locatie nieuws: 52.38960 / 4.53630
zondag 22 december 2024, 17:11 uur
Grote brand bij strandpaviljoen in Zandvoort, vuur aangewakkerd door wind
Er is zondag aan het einde van de middag brand uitgebroken bij Bernie’s Beachclub in Zandvoort. De vlammen slaan uit het dak bij het strandpaviljoen dat naast het circuit van Zandvoort ligt.Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf