menu
zoek

Nieuws Winterswijk

Eerste natuurijsbanen geopend, maar voor hoelang is nog de vraag

zaterdag 2 december 2023, 09:59 uur

De eerste natuurijsbanen in Nederland hebben zaterdag hun deuren geopend. In het Zuid-Hollandse De Lier en het Gelderse Winterswijk is het ijs dik genoeg om op te kunnen schaatsen. Hoe lang dat zo blijft, is nog wel de vraag.

» Brabants Dagblad



zaterdag 2 december 2023, 09:59 uur
Eerste natuurijsbanen geopend, maar voor hoelang is nog de vraag
de GelderlanderDe eerste natuurijsbanen in Nederland hebben zaterdag hun deuren geopend. In het Zuid-Hollandse De Lier en het Gelderse Winterswijk is het ijs dik genoeg om op te kunnen schaatsen. Hoe lang dat zo blijft, is wel de vraag.
» de Gelderlander
zaterdag 2 december 2023, 09:59 uur
Eerste natuurijsbanen geopend, maar voor hoelang is nog de vraag
PZCDe eerste natuurijsbanen in Nederland hebben zaterdag hun deuren geopend. In het Zuid-Hollandse De Lier en het Gelderse Winterswijk is het ijs dik genoeg om op te kunnen schaatsen. Hoe lang dat zo blijft, is wel de vraag.
» PZC



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: PZC

Meer nieuws uit Winterswijk

3 juli 18:50Vrachtwagen schept fietser op oversteekplaats
3 juli 14:27Wat een lucht! Dit is wat er loos was in Winterswijk en waarom het er vaker kan gebeuren
3 juli 13:13KIJK | Dit zijn de heftigste beelden van de storm in Winterswijk
3 juli 11:36Petri wordt wakker met een eik op haar woning: ‘Mijn man heeft ontzettend veel geluk gehad’
3 juli 07:09Storm verwoest huis van Wim: 'Twaalf eiken vielen als luciferpinnetjes om'
2 juli 19:13Zware onweersbuien zorgen voor overlast in oosten van land: omgewaaide bomen, dak ingestort
2 juli 18:45In hele land weer code groen, veel ravage in Winterswijk door regen en windstoten
29 juni 21:00Waarom mannen (g)een hekel aan winkelen hebben
16 mei 19:00Jolanda (57) wacht nog jarenlang herstel na drama Winterswijk, maar berust in conclusie OM
1 mei 18:48Caravan­stal­ling verwoest door grote brand in de Achterhoek
30 april 17:01Man die ruit Villa Mondriaan insloeg, meldt zich na tonen geblurd filmpje bij museum en politie
29 april 13:21‘Doe normaal!’: vrouw roept jongeman tot de orde na inslaan ruit van Winterswijks museum
24 april 20:56Einde aan 8 jaar burgemeesterschap: 'Trots op behoud ziekenhuis'
4 april 16:30CDA stapt uit coalitie Winterswijk na vertrek van hun wethouder
2 april 07:00Jolanda (57) wordt vol geraakt door omvallende luidsprekers: ‘Ik werd wakker in een plas bloed’
31 maart 12:48Zwaar ongeval tijdens 80 jaar Vrijheid Winterswijk: wat ging er mis en hoe gaat het nu?
13 maart 12:48UPDATE: Duitse man (33) overlijdt bij ernstig ongeluk: tweede inzittende zwaargewond
5 maart 11:23Man (41) op speed pedelec overleden na aanrijding met trein in Winterswijk
4 maart 16:30Fietser overlijdt na aanrijding met trein bij bewaakte overgang in Achterhoek
3 maart 14:53Oudere vrouw overleden na aanrijding met politie
RSS.