Nog een groot grafveld gevonden in Vianen
vrijdag 19 februari 2021, 17:14 uurIn Vianen is opnieuw een oud grafveld ontdekt. Hoeveel skeletten er liggen, is nog niet duidelijk. Vier maanden geleden werd al een massagraf gevonden met daarin meer dan tachtig skeletten. Het nieuw ontdekte grafveld ligt ernaast.
» NOS
vrijdag 19 februari 2021, 15:50 uur
In Vianen is een tweede grafveld gevonden, meldt de gemeente Vijfheerenlanden vrijdag. Eind vorig jaar ontdekten archeologen in hetzelfde gebied al een achttiende-eeuws veld met 81 graven.
Archeologen vinden tweede grafveld in Vianen

vrijdag 19 februari 2021, 15:31 uur
VIANEN - Opnieuw is in Vianen een archeologisch waardevol grafveld gevonden. Hoeveel lichamen er precies in liggen, is vooralsnog onbekend. Vier maanden geleden werd bij graafwerkzaamheden aan de gracht ook al een massagraf gevonden met daarin zeker 81 skeletten.Het nieuwe grafveld dat is gevonden ligt naast de andere.
Opnieuw eeuwenoud grafveld ontdekt in Vianen, grootte nog onduidelijk

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: NU.nl
Meer nieuws uit Vianen

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?