menu
zoek

Nieuws Schiphol

Luid gejuich en opluchting bij tegenstanders aanvliegroute boven Gelderland

vrijdag 21 februari 2025, 16:17 uur

Letterlijk luid gejuich gaat op bij de gemeente Wageningen als het nieuws binnenkomt dat er geen vierde aanvliegroute over Gelderland naar Schiphol komt. Wageningen was één van de Gelderse gemeenten waar het verzet tegen de route groot was. "We zijn blij en opgelucht", zegt een woordvoerder van de gemeente.

Waar: Kaagbaan in Schiphol

» Omroep Gelderland

Kaart nieuws Schiphol. Locatie nieuws: 52.28853 / 4.73572 Kaagbaan
Kaagbaan in Schiphol


vrijdag 21 februari 2025, 16:12 uur
Kabinet ziet af van vierde aanvliegroute Schiphol
de TelegraafHet kabinet ziet af van een vierde aanvliegroute naar Schiphol. Dat schrijft minister Barry Madlener (Infrastructuur en Waterstaat) in een brief aan de Tweede Kamer. Volgens de minister is het niet mogelijk om vier routes goed op het internationale luchtruim aan te sluiten.
» de Telegraaf
vrijdag 21 februari 2025, 16:03 uur
Geen dalende vliegtuigen boven Gelderland
Omroep GelderlandEr komt geen vierde aanvliegroute voor Schiphol. Dat blijkt uit een brief die minister Madlener deze vrijdag naar de Tweede Kamer heeft gestuurd. In die brief wordt uitgelegd hoe de minister het luchtruim van Nederland opnieuw in wil delen.
» Omroep Gelderland
vrijdag 21 februari 2025, 15:58 uur
Streep door vierde aanvliegroute Schiphol: wat betekent dit voor Noord-Holland?
RTV N-HGoed nieuws voor bewoners van 't Gooi: er gaat definitief een streep door de vierde aanvliegroute naar Schiphol. Dat staat in de eerste plannen voor de nieuwe indeling van het luchtruim, die minister Madlener vandaag bekend maakte. Ook zal er meer op de Kaagbaan worden gestart en minder op de Aalsmeerbaan. 
» RTV N-H



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Telegraaf
Foto: Omroep Gelderland
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Schiphol

21 februari 16:17Luid gejuich en opluchting bij tegenstanders aanvliegroute boven Gelderland
2 februari 21:39Snelheidsbeperking op verbindingsweg tussen A10 en A4
31 januari 21:10Rechter: detentiecentrum Schiphol ongeschikt voor asielzoekers
28 januari 16:18Geen gratis bus naar Schiphol meer vanuit Nijmegen en Arnhem
19 januari 18:05Nog altijd geen treinverkeer door kapotte bovenleiding op traject tussen Bijlmer Arena en Schiphol
18 januari 23:10Gaslek op Schiphol is gedicht, ontruimde pier is weer vrijgegeven
18 januari 11:08Opnieuw tientallen vluchten geannuleerd op Schiphol door slechte weersomstandigheden
15 januari 12:59KLM schrapt morgen 40 vluchten op Schiphol om voorspelde mist
8 januari 13:26Schiphol-topman: ‘Burgerluchtvaart en militairen goede combinatie voor Lelystad Airport’
7 januari 08:30NS waarschuwt voor weekend vol werkzaamheden op spoor rond Amsterdam
6 januari 05:20Problemen op spoor bij Schiphol voorbij, treinen rijden weer normaal
5 januari 09:43Tientallen vluchten geannuleerd vanaf Schiphol vanwege winters weer
30 december 10:22Twee KLM-toestellen teruggekeerd met technische problemen
28 december 15:30Douane onderschept kerstbroden vol met coke: ‘Niet het soort poedersuiker dat wij willen zien’
28 december 13:58Last onder dwangsom voor illegaal parkeerterrein bij Schiphol
27 december 17:03Onderzoek naar natuurvergunning Schiphol na uitspraken Raad van State
27 december 00:02Kwart minder vluchten op Schiphol rond Navo-top in juni
23 december 18:42Beveiligers Schiphol dagelijks de klos door nieuwe regels vloeistoffen
23 december 13:00Verwarring, want wat mag er nu wel in de handbagage? ‘Scheldende reizigers op Schiphol’
14 december 13:36Bijna honderd XR-demonstranten aangehouden bij actie op Schiphol
RSS.