Dit krijgen gevangenen te eten, als shoarma bestellen niet mag
maandag 12 oktober 2026, 20:00 uurJe zit achter slot en grendel en leeft op droog brood en water. Dan heb je wel eens zin in iets anders. In Den Bosch werd zondagavond bij het cellencomplex van het politiebureau, shoarma, friet en cola bezorgd. De familie van een gevangene had dat besteld. Helaas voor hem, dat mag niet. Maar, wat krijg je eigenlijk wél te eten in de bak?
Waar: Vogelstraat in 's-Hertogenbosch
» Omroep Brabant
Kaart nieuws 's-Hertogenbosch. Locatie nieuws: 51.69851 / 5.30062 Vogelstraat
Vogelstraat in 's-Hertogenbosch
maandag 12 oktober 2026, 09:12 uur
Agenten in Den Bosch keken zondagavond bij het cellencomplex aan de Vogelstraat verbaasd op toen een maaltijdbezorger aan de deur stond. Familie van een gedetineerde had een complete maaltijd laten bezorgen.
Agenten verbaasd: familie gedetineerde in Den Bosch laat shoarma en patat bezorgen
maandag 12 oktober 2026, 06:38 uur
Een maaltijd bezorgen bij iemand die vastzit op het politiebureau? De familie van een arrestant die vastzit dacht het onlangs gewoon te kunnen regelen. De politie van Den Bosch kreeg namelijk na sluitingstijd een bezorger aan de deur met een bestelling voor iemand op het cellencomplex.
Maaltijdbezorger belt aan bij politie met eten voor iemand in de cel
zondag 11 oktober 2026, 21:59 uur
Politieagenten in Den Bosch hebben zondagavond bij het cellencomplex aan de Vogelstraat een papieren tasje afgeleverd gekregen met daarin een complete maaltijd voor een gedetineerde. Een maaltijdbezorger bracht de bestelling voor een gevangene, die was besteld door de familie van de gedetineerde. In het papieren tasje – dat ver na sluitingstijd werd bezorgd – zat […] Het bericht Shoarmaschotel bezorgd bij cellencomplex Den Bosch, maar gedetineerde krijgt het niet verscheen eerst op Crimesite.
Shoarmaschotel bezorgd bij cellencomplex Den Bosch, maar gedetineerde krijgt het niet
zondag 11 oktober 2026, 21:44 uur
Agenten in Den Bosch kregen zondagavond wel een heel bijzonder pakketje afgeleverd bij het cellencomplex aan de Vogelstraat. Een maaltijdbezorger bracht een bestelling voor een gedetineerde, die was geplaatst door de familie van de gevangene. "We vonden de bestelling er erg lekker uitzien, maar we kunnen deze niet bezorgen", schrijft de politie op Facebook.
Shoarma, friet en cola bezorgd bij cellencomplex, maar gevangene heeft pech
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Eindhovens Dagblad