Miljoenen illegale sigaretten gevonden in Vlijmen en Den Bosch, verdachte aangehouden
vrijdag 13 februari 2026, 18:16 uurRuim 2,5 miljoen illegale sigaretten zijn deze week in beslag genomen bij invallen in Vlijmen en Den Bosch. De sigaretten lagen opgeslagen in een bedrijfspand en een loods. Eén verdachte is aangehouden. De zaak maakt deel uit van een groter landelijk onderzoek naar illegale tabakshandel.
» Brabants Dagblad
vrijdag 13 februari 2026, 18:16 uur
Ruim 2,5 miljoen illegale sigaretten zijn deze week in beslag genomen bij invallen in Vlijmen en Den Bosch. De sigaretten lagen opgeslagen in een bedrijfspand en een loods. In het landelijke onderzoek zijn twee mannen aangehouden op verdenking van belastingfraude.
Miljoenen illegale sigaretten gevonden in Vlijmen en Den Bosch, twee mannen aangehouden
vrijdag 13 februari 2026, 16:30 uur
Een team van de douane en de Fiscale Inlichtingen- en OpsporingsDienst (FIOD) hebben dinsdag 2,5 miljoen illegale sigaretten gevonden in Brabant. Het eerste deel van de sigaretten werd gevonden in een bedrijfspand in Vlijmen. De rest werd ontdekt in een grote loods in Den Bosch.
Enorme vondst illegale sigaretten in loods, man (50) opgepakt
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad