Vrouw die Esmee (14) doodreed, is mishandeld in cel: ze blijft wel vastzitten
donderdag 27 maart 2025, 19:28 uurDe bestuurster van een vuilniswagen die op 19 december de 14-jarige Esmee Hoesen in Sint Anthonis doodreed, blijft vastzitten tot de inhoudelijke behandeling van de rechtszaak. Volgens de rechtbank in Den Bosch zijn er onvoldoende garanties dat de vrouw niet nog eens de fout in gaat. De ouders van Esmee zijn tevreden met die uitspraak in een pro forma-zaak die donderdag diende.
» de Gelderlander
donderdag 27 maart 2025, 16:53 uur
De vrouw die vorig jaar de 14-jarige Esmee uit Sint Anthonis heeft doodgereden, mag haar proces niet in vrijheid afwachten. Het risico op een terugval is volgens de rechtbank te groot, zo bleek donderdag tijdens een pro-formazitting in de rechtbank in Den Bosch. Dat de verdachte ondertussen met mishandeling door een celgenoot te maken heeft gekregen, weegt daar volgens de rechter niet tegenop.
Volle rechtszaal voor doodgereden Esmee (14), verdachte mishandeld in cel

donderdag 27 maart 2025, 14:28 uur
Bij een ongeval in Sint Anthonis kwam donderdag 19 december de 14-jarige Esmee Hoesen uit dat dorp om het leven. Ze werd in alle vroegte aangereden door een bestuurster van een vuilniswagen die doorreed maar later op de plaats van het ongeluk terugkeerde. De vrouw uit Nijmegen bleek amfetamine gebruikt te hebben.
LIVE | Chauffeur die Esmee (14) doodreed voor de rechter, vrouw was onder invloed van drugs

donderdag 27 maart 2025, 12:19 uur
Een vrouw die in Sint Anthonis afgelopen jaar met een vuilniswagen en onder invloed van amfetamine het 14-jarige meisje Esmee doodreed, is al meerdere keren met justitie in aanraking gekomen. Dat meldt Omroep Brabant. Ze reed na het ongeluk verder. De Nijmeegse verdachte staat donderdag terecht in Den Bosch.
Vrouw die Esmee (14) met vuilniswagen doodreed was onder invloed van amfetamine, eerder veroordeeld

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Meer nieuws uit 's-Hertogenbosch
