menu
zoek

Nieuws Rotterdam

Overleden persoon aangetroffen bij woningbranden Rotterdam-Zuid

zondag 31 mei 2026, 19:20 uur

In een woning aan de Lijnzaadstraat waar vanmiddag brand is geweest, is een overleden persoon aangetroffen. De identiteit van het slachtoffer is nog niet vastgesteld. Ook is nog niet vastgesteld hoe de persoon om het leven is gekomen. De Forensische Opsporing doet onderzoek in de woning.

Waar: Lijnzaadstraat in Rotterdam

GRIP 1 Rond 11:45 uur is een brand ontstaan in een binnentuin. De brand is overgeslagen naar een woning aan de Lijnzaadstraat en een woning aan de Strevelsweg. Vanwege de grote rookontwikkeling heeft de veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een NL-Alert gestuurd. Door de instabiliteit van het pand en de ontruimingen van ongeveer 60 woningen is er opgeschaald naar GRIP 1.  De bewoners van de getroffen woningen zijn opgevangen op een nabijgelegen locatie. Aan het einde van de middag konden de meeste bewoners weer terug naar hun woning. Enkele woningen waren nog onbewoonbaar. Voor deze bewoners is andere opvang geregeld. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan wordt onderzocht. Heeft u beelden of andere informatie dat ons onderzoek kan helpen? Neem dan contact met ons op. De beelden kunt u gemakkelijk uploaden via onderstaand formulier.  


» Politie.nl

Kaart nieuws Rotterdam. Locatie nieuws: Lijnzaadstraat
Lijnzaadstraat in Rotterdam


maandag 1 juni 2026, 14:29 uur
Buurt had angst voor mannen uit afgebrand huis: 'Met drank en drugs voor de deur'
RTV RijnmondDe brand aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam-Feijenoord heeft letterlijk en figuurlijk zijn sporen nagelaten in de buurt. Het vuur begon bij een woning, waarin later een overleden persoon werd gevonden. Over de identiteit is nog niets bekend, maar een buurtbewoner weet wel meer te vertellen over de bewoners van het huis.
» RTV Rijnmond
zondag 31 mei 2026, 19:18 uur
Dode bij woningbrand in Rotterdam
Blik op NieuwsBij een woningbrand in Rotterdam is zondag een het einde van de middag een overleden persoon gevonden. De politie doet onderzoek naar de toedracht van de brand.
» Blik op Nieuws
zondag 31 mei 2026, 17:01 uur
Overleden persoon aangetroffen na grote woningbrand in Rotterdam-Bloemhof
RTV RijnmondBij de brand die zondagochtend uitbrak aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam-Bloemhof is een overleden persoon aangetroffen. De politie onderzoekt de identiteit van het slachtoffer en de oorzaak van de brand.
» RTV Rijnmond



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: RTV Rijnmond

Meer nieuws uit Rotterdam

3 juni 14:00Samuel (21) was verslaafd aan snus: ‘Terugkijkend is het walgelijk’
3 juni 12:01KORT woensdag: Arrestatie in Spanje voor schietpartij Rotterdam
2 juni 13:29Blijdorp laat vechtende stokstaartjes inslapen, politieke partij is woedend
2 juni 07:40Brand in stapel pallets slaat over op woning
1 juni 16:58Jongen (17) opgepakt voor gooien fakkels naar stewards en politie tijdens bekerfinale
1 juni 14:29Buurt had angst voor mannen uit afgebrand huis: 'Met drank en drugs voor de deur'
31 mei 17:12Dode aangetroffen na brand in Rotterdamse woning, gevel deels ingestort
31 mei 12:00Wie legt 1,5 miljoen neer voor deze Funda-‘parel’? Foto’s tonen vooral een puinhoop
31 mei 11:33Recordbedrag opgehaald tijdens Nacht Tegen Seksueel Geweld: ruim 3 ton
31 mei 09:57Vijf bestelbusjes in brand, flinke schade
31 mei 09:01Rotterdammer zwaargewond na steekincident in woning
30 mei 16:28Brand in meterkast zorgt voor veel zwarte rook
30 mei 15:44Hondius volledig gereinigd na uitbraak hantavirus, cruiseschip mag weer varen
30 mei 11:14Guus Meeuwis kondigt drie extra shows in Ahoy aan
29 mei 18:11Boom en takken op de weg, bliksem zorgt voor problemen
29 mei 17:42Zestal bekogelt moskee Rotterdam met bierflesjes en urineert tegen gebouw
29 mei 14:48Uithaler betrapt tussen containers
29 mei 13:26Burgemeester grijpt in na onrust op strand: politie mag fouilleren en auto's doorzoeken
28 mei 20:43Rotterdam start als eerste pilot met geluidscamera’s tegen verkeersaso’s
28 mei 13:15Guus Meeuwis over zijn keuze voor Ahoy waar hij bijvoorbeeld The Boss zag
RSS.