Douane vindt 463 kilo tussen de mango's verstopte cocaïne in container
maandag 2 februari 2026, 15:42 uurAfgelopen zondag 1 februari is tijdens een Douanecontrole een partij van 463 kilo cocaïne ontdekt in een koelcontainer met mango’s. 'De container was afkomstig uit Peru en kwam via Panama naar Rotterdam', zo meldt het Openbaar Ministerie (OM) maandag.
» Blik op Nieuws
maandag 2 februari 2026, 06:14 uur
In de Rotterdamse haven heeft de douane zondag 463 kilo cocaïne gevonden. De drugs zaten verstopt in een koelcontainer met mango's. De container kwam uit Peru en is via Panama naar Rotterdam gekomen.
Honderden kilo's cocaïne verstopt tussen mango's in Rotterdamse haven
maandag 2 februari 2026, 01:41 uur
De douane heeft zondag tijdens een controle een grote hoeveelheid cocaïne ontdekt in een koelcontainer met mango’s, meldt het Openbaar Ministerie (OM). De koelcontainer was afkomstig uit Peru en kwam via Panama in de Rotterdamse haven aan.
Douane vindt honderden kilo’s cocaïne tussen mango’s in haven Rotterdam
maandag 2 februari 2026, 00:10 uur
De douane heeft bij een controle in Rotterdam een partij cocaïne ontdekt in een container met mango's. Het gaat om bijna 500 kilo cocaïne: 463 pakketten van een kilo.
Honderden kilo's cocaïne tussen mango's gevonden in Rotterdam
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: NOS