Turkse marineschepen trekken veel bekijks in Rotterdamse haven: 'Dit is onze trots'
donderdag 26 februari 2026, 18:52 uurDe vier Turkse marineschepen die sinds donderdag in de Rotterdamse haven liggen, trekken veel bekijks. Niet alleen inwoners van de Maasstad willen ze zien, ook vanuit plekken ver buiten de stad zijn mensen speciaal naar Rotterdam gekomen voor het spektakel. "Echt wát een schepen, zeg."
Waar: Wilhelminakade in Rotterdam
» RTV Rijnmond
Kaart nieuws Rotterdam. Locatie nieuws: Wilhelminakade
Wilhelminakade in Rotterdam
donderdag 26 februari 2026, 13:25 uur
ROTTERDAM – Donderdag 26 februari aan de Wilhelminakade in Rotterdam zijn vier Turkse marineschepen aangemeerd. De schepen nemen deel aan de NAVO-oefening Steadfast Dart en liggen tijdelijk in de haven om te bevoorraden.
Turkse marineschepen zorgen voor veel bekijks
donderdag 26 februari 2026, 12:28 uur
Scheepsspotters zijn de komende dagen in de Rotterdamse haven aan het juiste adres. Ze bewonderen vier grote Turkse marineschepen aan. Terwijl de bemanning even de benen aan het strekken is in aanloop naar een NAVO-oefening, krijgen de schepen veel aandacht.
Kantoorpersoneel voor de ramen als vier grote Turkse marineschepen Rotterdam binnenvaren
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV Rijnmond
Foto: RTV Rijnmond