Man rijdt 200 kilometer per uur en ramt politiewagens tijdens achtervolging
donderdag 29 januari 2026, 14:30 uurEen man uit Badhoevedorp heeft afgelopen maandag 200 kilometer per uur gereden en meerdere politievoertuigen geramd tijdens een politieachtervolging. De 55-jarige bestuurder is aangehouden nadat agenten zijn auto hadden klemgereden op de A16 bij Rijsbergen, meldt de politie donderdag.
» NU.nl
donderdag 29 januari 2026, 14:08 uur
Tijdens een politieachtervolging heeft een 55-jarige man uit Badhoevedorp afgelopen maandag 200 kilometer per uur gereden en meerdere politievoertuigen geramd. De bestuurder is aangehouden nadat politieagenten zijn auto hadden klemgezet op de A16 bij Rijsbergen.
Man rijdt 200 kilometer per uur en ramt politiewagens tijdens achtervolging
donderdag 29 januari 2026, 13:40 uur
Tijdens een politieachtervolging die eindigde op de A16 bij Rijsbergen heeft een man maandag meerdere politiewagens geramd, ook reed hij met een snelheid van 200 kilometer per uur over de snelweg. De 55-jarige bestuurder uit Badhoevedorp is aangehouden nadat agenten zijn auto bij Rijsbergen klemzetten, zo meldt de politie donderdag.
Politie rijdt verdachte auto klem bij Rijsbergen en vindt kilo's xtc-pillen
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: RTV N-H