IJzige wind, warm onthaal: Sinterklaas aangekomen op Texel
zaterdag 15 november 2025, 17:13 uurMet een snijdende wind was het guur op Texel, maar dat hield duizenden kinderen niet tegen om Sinterklaas vandaag een warm welkom te geven in de haven van Oudeschild. De kou was snel vergeten toen de stoomboot eindelijk aan wal verscheen.
» RTV N-H
zaterdag 15 november 2025, 12:52 uur
Sinterklaas is met al zijn pieten, cadeautjes en pepernoten aangekomen in de haven van Oudeschild, op Texel. Het gebeurde 41 jaar geleden voor het laatst dat de goedheiligman aanmeerde op een Waddeneiland.
Sinterklaas en pieten komen aan op Texel, ondanks 'kapotte vuurtorenlamp'
zaterdag 15 november 2025, 09:12 uur
Sinterklaas meert zaterdagmiddag aan in Oudeschild op Texel. De burgemeester van het Waddeneiland verwacht vandaag 16.000 bezoekers. Het eiland stroomde vrijdagmiddag al vol met jonge gezinnen. Ook in de trein richting de veerboot is het gezellig druk. „We gaan op Sinterklaasvakantie!’’
Neef van Pietje Paniek al gespot op Texel, drukte met kinderen op boot naar waddeneiland
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: NOS
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Oudeschild
| 15 november 17:13 | IJzige wind, warm onthaal: Sinterklaas aangekomen op Texel |
| 9 november 15:30 | Texelse bakkers draaien overuren door landelijk intocht Sinterklaas |
| 5 oktober 10:55 | Hoge zeewaterstand overspoelt haven |