menu
zoek

Nieuws Oudenbosch

Agenten houden man aan voor drugshandel

dinsdag 18 oktober 2022, 11:30 uur

Agenten hebben maandagavond 17 oktober aan de Bansingel een 27-jarige man uit Oudenbosch aangehouden voor drugshandel. De verdachte had meerdere zakjes met drugs op zak.

Waar: Bansingel in Oudenbosch

De verdachte werd in zijn auto staande gehouden omdat ze het vermoeden hadden dat de man kort daarvoor drugs zou hebben verkocht aan een persoon. Toen ze de auto benaderde roken ze direct een henneplucht, ook leek de man zenuwachtig te zijn. Hij kon geen identiteitsbewijs laten zien. Daarop werd hij gefouilleerd om te kijken of hij misschien wel legitimatie op zak had. Tijdens de fouillering vonden de agenten verschillende zakjes met drugs, vermoedelijk hennep, bij de man. Hierop is de man aangehouden en ingesloten voor verder onderzoek.  


» Politie.nl

Kaart nieuws Oudenbosch. Locatie nieuws: 51.58241 / 4.53031 Bansingel
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Bansingel in Oudenbosch


dinsdag 18 oktober 2022, 14:07 uur
Man (27) aangehouden voor drugshandel in Oudenbosch, had verschillende zakjes drugs bij
BN DeStemOUDENBOSCH - Een 27-jarige man is maandagavond aangehouden op de Bansingel in Oudenbosch voor drugshandel. De verdachte had volgens de politie meerdere zakjes met drugs bij zich.
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Oudenbosch

12 juni 06:35Grote brand in Oudenbosch, schuur gaat volledig in vlammen op
10 juni 16:10Edwin G. had meer dan 15.000 kinderpornoplaatjes op zijn pc en moet jarenlang de cel in
9 juni 18:22Man (34) opgepakt na dollemansrit in Oudenbosch: drugs, geld en ongeldig rijbewijs gevonden
21 mei 15:32Acht jaar cel en tbs voor man die zijn vrouw wurgde omdat ze wilde scheiden
8 mei 20:30Witte rook én luidende klokken in Oudenbosch: ‘We hebben een paus, kippenvelmoment’
23 april 09:30'Dit voelt als Rome', condoleances voor paus bij basiliek Oudenbosch
6 februari 13:42Geen subsidie voor basiliek in Oudenbosch van provincie: ‘Het verval wordt niet minder’
13 januari 23:01Man raakt gewond bij brand in huis in Oudenbosch
13 januari 11:37Politie onderzoekt opzettelijke beschadiging met vuurwerk in Oudenbosch
7 januari 21:18Honderden kilo’s aan lachgas in verlaten bestelbus in Oudenbosch
29 september 11:0718 minderjarige jongens van Oudenbossche kinderpornosite bekend
30 juni 17:58Man heeft hakbijl, geld en drugs in auto liggen, probeert er tijdens aanhouding vandoor te gaan
15 mei 18:54Noodkreet over onderhoud Basiliek Oudenbosch: ‘We weten niet goed hoe we verder moeten’
19 april 12:03Vader uit Oudenbosch vrijgesproken van ontucht met eigen kinderen: ‘Onvoldoende bewijs’
7 maart 13:25Loods in Oudenbosch leeggehaald na vondst van mogelijk drugsgerelateerde spullen
18 januari 11:43Man (32) raakt zwaargewond bij steekpartij in Oudenbosch, echtgenote (31) aangehouden
17 januari 22:51Man neergestoken in zijn huis in Oudenbosch, vrouw aangehouden
12 januari 14:04Politie vindt gestolen auto’s terug in Roosendaal en Oudenbosch, vijftal aangehouden
10 januari 15:22‘Drugsapotheek’ in Brabants huis met wietkwekerij
25 oktober 15:10Motorvrienden bewijzen vermoorde Alex van Gool de laatste eer
RSS.