menu
zoek

Nieuws Oisterwijk

Inbraak juwelier Oisterwijk

maandag 20 juni 2022, 16:23 uur

Aan de Dorpsstraat in Oisterwijk vond maandagochtend 20 juni rond 04:30 uur een inbraak plaats. Twee personen vernielden de winkelruit van een juwelier en vluchtten vervolgens met buit weg in de richting van de Kerkstraat. De politie onderzoekt de inbraak. Heeft u informatie? Meld dit via 0900-8844.

Waar: Dorpsstraat in Oisterwijk

De politie ontving maandagochtend iets na 04:30 uur een melding dat er door twee personen werd ingebroken bij een juwelier aan de Dorpsstraat in Oisterwijk. Via een door hen vernielde winkelruit wisten de onbekenden personen het pand binnen te komen. Nadat zij enkele minuten binnen waren, gingen ze er met gestolen goederen vandoor. Het duo vluchtte, samen op een scooter, weg in de richting van de Kerkstraat. Onderzoek De politie onderzoekt de inbraak. Onder andere politiemensen van de Forensische Opsporing onderzoeken sporen. Ook vindt er buurtonderzoek plaats, worden camerabeelden bekeken en getuigen gehoord. Getuigen gezocht Heeft u informatie over deze inbraak of heeft u het zien gebeuren of beschikt u over beelden die bijvoorbeeld gemaakt zijn via een beveiligingscamera of een videodeurbel? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of deel informatie anoniem via 0800-7000.


» Politie.nl


Kaart nieuws Oisterwijk. Locatie nieuws: 51.58045 / 5.19324 Dorpsstraat
Dorpsstraat in Oisterwijk


dinsdag 21 juni 2022, 11:45 uur
Bouwvakker in been geraakt bij ongeval met spijkerpistool in Oisterwijk
Brabants DagbladOISTERWIJK - Een bouwvakker is dinsdagochtend in zijn been geraakt door een spijkerpistool. Dat gebeurde tijdens werkzaamheden in een pand aan de Kerkstraat in Oisterwijk. Na de eerste melding dacht de politie dat het om een schietincident ging. Daarom rukten hulpdiensten groot uit.
» Brabants Dagblad
maandag 20 juni 2022, 12:02 uur
Dieven slaan slag bij juwelier: 'Vreselijk, de ravage die is aangericht'
Omroep BrabantHet is maandagochtend een bende in juwelierszaak Mignon Juwelier en Goudsmeden aan de Dorpsstraat in Oisterwijk. Dieven braken hier zondagnacht in en gingen ervandoor met diverse sieraden. "Het is echt verschrikkelijk", verzucht Sandra van Valkengoed.
» Omroep Brabant
maandag 20 juni 2022, 11:28 uur
Inbrekers slaan in de vroege ochtend toe bij juwelier in Oisterwijk: vitrines aan gruzelementen
Brabants DagbladOISTERWIJK - Juwelier Mignon aan de Dorpsstraat in Oisterwijk heeft maandagochtend rond 4.30 uur inbrekers binnen gehad. Voor hoeveel geld aan gouden sieraden ze buit hebben gemaakt, kan eigenares Sandra van Valkengoed nog niet zeggen.
» Brabants Dagblad



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Oisterwijk

25 augustus 19:30Video van de dag: Noodweer boven delen van Brabant
25 augustus 11:44Noodweer teistert regio: ondergelopen straten en omgewaaide bomen
3 augustus 06:29112-nieuws: palletwagen kantelt • afgebroken takken in Oisterwijk
22 juli 11:02Man pakt mes en dreigt handhavers keel door te snijden na bekeuring
4 juli 07:47Automobilist raakt macht over stuur kwijt en botst tegen boom in Oisterwijk
18 juni 06:30Vlaamse gaai spartelt ondersteboven bij terras, bezoekers bellen brandweer
5 juni 12:16Ravage na botsing: auto ramt heg, boom en knalt tegen voorgevel woning
3 juni 20:18Opnieuw meerdere branden in Oisterwijks bosgebied: ‘Mogelijk sprake van brandstichting’
3 juni 19:02112-nieuws: gewonden na straatrace • bosbrand in Oisterwijk
17 mei 18:15Vermiste man (82) uit Oisterwijk in goede gezondheid aangetroffen in Rijen
12 mei 16:571500 (!) boetes uitgedeeld voor te hard rijden op Moergestelseweg in Oisterwijk
30 april 10:13Wapens, explosieven en munitie gevonden in huis in Oisterwijk
21 april 17:35Paarden slaan op hol, opzittende paardenkar lichtgewond
16 april 09:47112-nieuws: arrestatieteam valt huis binnen • man vermist in Helmond
29 maart 21:58'Kindervriend' Theo bleek gewetenloze moordenaar en verkrachter van Rotterdamse Annie
26 maart 10:31Overleden persoon in voertuig aangetroffen
26 januari 16:58Aanmaakblokjesfabriek Fire-Up verplaatst na drie branden productie van Oisterwijk naar Zweden
1 januari 09:37Man (24) aangehouden na steekincident in Oisterwijk
22 december 08:34Brand in kledingwinkel in Oisterwijk, metingen bij appartementen boven zaak
17 december 08:40Opnieuw brand in Oisterwijkse woning, meerdere brandweerwagens blussen het vuur
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?