menu
zoek

Nieuws Nederland

Corruptieonderzoek naar Zwolse cardiologen breidt zich uit naar Indonesië

donderdag 17 september 2026, 13:02 uur

Het corruptieonderzoek naar (voormalig) cardiologen van Isala in Zwolle heeft zich uitgebreid naar Indonesië. Dat melden Nieuwsuur en Investico. De Indonesische politie deed daar in november onderzoek bij een hartziekenhuis dat is opgericht door één van de verdachte Zwolse cardiologen.

» RTV Oost



donderdag 17 september 2026, 10:17 uur
Onderzoek naar corruptiezaak Zwolse cardiologen breidt zich uit naar Indonesië
de StentorHet onderzoek naar corruptie door vijf voormalige cardiologen van het Isala ziekenhuis in Zwolle is uitgebreid naar Indonesië. Justitie in Nederland vroeg eind vorig jaar de Indonesische politie onderzoek te doen bij het Diagram-ziekenhuis in Jakarta.
» de Stentor
donderdag 17 september 2026, 08:01 uur
Nederland vraagt Indonesische politie om hulp in corruptieonderzoek cardiologen
NOSHet Nederlandse strafrechtelijke onderzoek naar corruptie door (voormalig) cardiologen van het Isala-ziekenhuis in Zwolle heeft zich uitgebreid naar Indonesië. Dat bevestigen het Openbaar Ministerie (OM), de FIOD en het Isala-ziekenhuis aan Nieuwsuur en Investico.
» NOS



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: NOS

Meer nieuws uit Nederland

19 september 18:09PRO-jongeren gaan bij Europese groenen en wereldwijde socialisten
19 september 16:01220 kilometer naar Hoogeveen tijdens de Fair Furniture Run voor Alzheimer Nederland
19 september 11:30Het ging er jaren over, maar de laatste weken gebeurt het opeens: de asielinstroom daalt
19 september 09:37Nieuw record voor dieselprijs aan de pomp, grote daling niet in zicht
18 september 21:58Drie Nederlanders vast na vondst groot drugslab in België
18 september 17:17Spanje levert verdachte van voorbereiden drugsimport en witwassen over aan Nederland
18 september 16:15Onderscheiding voor politiemensen die zijn ingezet bij MH17-ramp
18 september 08:02Zo help je egels deze herfst: 4 tips voor de jaarlijkse egeltelling
18 september 06:53Van spijbelende scholier naar heftruckbaas: zo blufte Mees (24) zich in China naar succesvol bedrijf
17 september 19:08Sanquin gaat weer op westnijlvirus testen na besmetting door gedoneerd bloed
17 september 18:27Voor bijna helft stroomaanvragen nieuwbouwwoningen is geen plek op stroomnet
17 september 18:00Laatste vier gewonden van busongeluk Zwitserland onderweg naar Nederland
17 september 15:00Hoe Nederland naar plek 46 zakt op ranglijst gendergelijkheid: ‘We verspillen heel veel talent’
17 september 13:02Corruptieonderzoek naar Zwolse cardiologen breidt zich uit naar Indonesië
16 september 18:30Kleine bierbrouwerijen zitten met kater na Prinsjesdag: 'Geen oog voor de sector'
16 september 16:30Terrorisme-experts verbaasd na sabotage op het spoor: ‘Dit is echt on-Nederlands’
16 september 06:00'Ontwikkeling van brede welvaart krijgt geen aandacht in troonrede en miljoenennota'
15 september 19:52Iran hackt volgens AIVD apparaten van journalisten en critici in Nederland
15 september 16:07TERUGLEZEN | AIVD onderzoekt sabotage • treinverkeer blijft verstoord
15 september 15:17Dit zijn in de troonrede de 9 grootste uitdagingen voor Nederland
RSS.