menu
zoek

Nieuws Nederland

Politiechef over impact incident onder Bollendak en nasleep

vrijdag 6 februari 2026, 19:11 uur

Het politieoptreden van vorige week in Utrecht dat op sociale media viraal is gegaan, raakt aan grote kwesties in onze samenleving; aan vertrouwen en verharding. We zien dat dit incident en de beelden die hierover rondgaan veel verschillende reacties oproepen.

» Blik op Nieuws



vrijdag 6 februari 2026, 18:30 uur
Politiechef: Aanhouding bij Bollendak was terecht, trap kon anders
RTV UtrechtBij de aanhouding van een vrouw onlangs bij het Bollendak naast station Utrecht Centraal heeft een agent deels te veel geweld gebruikt. Dat stelt Yvonne Hondema de politiechef van Midden-Nederland. De aanhouding was wel terecht volgens haar.
» RTV Utrecht
vrijdag 6 februari 2026, 18:30 uur
Politiechef: agent ging te ver met schop bij arrestatie in Utrecht
NOSDe politieagent die vorige week bij een aanhouding in het centrum van Utrecht een vrouw schopte ging te ver. Ook de inzet van de wapenstok bij het incident was niet iedere keer gepast. Onderzoek door een onafhankelijke commissie heeft dat uitgewezen, zegt politiechef Midden-Nederland Yvonne Hondema.
» NOS



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: NOS

Meer nieuws uit Nederland

8 februari 18:29Tennissers degraderen na blamage in Davis Cup tegen India
8 februari 15:31LIVE Olympische Spelen | Kunnen de Nederlandse mannen voor een verrassing zorgen op de 5000 meter?
7 februari 15:30Joy Beune bezig aan warming-up, meteen kansen op goud voor Nederland op eerste dag
6 februari 19:11Politiechef over impact incident onder Bollendak en nasleep
6 februari 19:00Sporter mag op laatste moment alsnog naar Olympische Spelen
6 februari 16:36Danone roept ook in Nederland babyvoeding terug, verschillende producten van Nutrilon
6 februari 03:00Rechters doen boekje open over het krakende tbs-systeem: ‘Er wordt te veel op de rem getrapt’
5 februari 18:01Opnieuw kans op gladheid door ijzel in vooral Noord-Nederland
5 februari 15:15Gehackt laboratorium mag mogelijk weer meedoen aan bevolkingsonderzoek
5 februari 12:15België werkt door aan duur tolvignet, ondanks Nederlandse zorgen
4 februari 20:08Asbest gevonden in speelgoed met zand dat in Nederland te koop was
4 februari 17:26Lenny Kuhr verhuist naar Israël: ‘Het klimaat voor Joden is niet meer goed’
4 februari 14:46Schaatsen op straat: Noord-Nederland pakt leven weer op na code rood door ijzel
4 februari 14:41Aantal kankerdiagnoses weer gestegen: deze komt het vaakst voor in onze provincie
4 februari 05:37Dankzij bevolkingsonderzoek krijgen minder mensen de diagnose darmkanker
3 februari 13:19Mark S. in omvangrijke zedenzaak: 'Ik heb spijt dat ik hier in beland ben'
3 februari 13:05Mus van de troon gestoten: ‘Die heeft niets aan een tuin met een palm en een boeddha’
3 februari 12:26Transfers Gelderse clubs: van Boersma tot Willumsson en tien miljoen voor Japanse spits
3 februari 11:43Grootste oorlogsarchief van Nederland nu ook in Heerlen te raadplegen
3 februari 10:05Ondanks ambitieuze plannen loopt woningtekort verder op tot 410.000, vooral minder huurwoningen
RSS.