menu
zoek

Nieuws Leeuwarden

Deelnemer overleden bij halve marathon in Leeuwarden, meerdere mensen onwel

zondag 11 mei 2025, 15:43 uur

Een deelnemer aan de halve marathon in Leeuwarden is zondag overleden. De 5 en 10 kilometer zijn door de organisatie afgelast vanwege verschillende onwelwordingen.

» NU.nl



zondag 11 mei 2025, 14:29 uur
LIVE | Deelnemer LOOP Leeuwarden overleden. Volg de ontwikkelingen in dit liveblog
Leeuwarder CourantLoopevenement LOOP Leeuwarden is zondag afgelast nadat een deelnemer is overleden en meerdere andere lopers onwel werden. Volg de laatste ontwikkelingen in dit liveblog.
» Leeuwarder Courant
zondag 11 mei 2025, 14:09 uur
Hardloopwedstrijd Leeuwarden afgelast na reanimatie deelnemer, ook meerdere andere lopers onwel
de TelegraafHardloopevenement LOOP Leeuwarden heeft de 5 en 10 kilometer zondag afgelast „in verband met de veiligheid van de deelnemers”, meldt de organisatie op Instagram. „Door de incidenten tijdens de halve marathon is de druk op de medische zorg zo intensief geworden dat de veiligheid van deelnemers aan LOOP Leeuwarden in het gedrang komt.”
» de Telegraaf
zondag 11 mei 2025, 13:56 uur
Hardloopevenement in Leeuwarden afgelast vanwege onwelwordingen
NU.nlDe 5 en 10 kilometer van hardloopevenement LOOP Leeuwarden zijn zondag last minute afgelast vanwege meerdere onwelwordingen. De veiligheid van de deelnemers kan niet worden gegarandeerd.
» NU.nl
zondag 11 mei 2025, 13:20 uur
LOOP Leeuwarden afgelast na overlijden deelnemer: ‘Druk op medische diensten te groot’
Dagblad van het NoordenHardloopevenement LOOP Leeuwarden is afgelast, nadat een deelnemer moest worden gereanimeerd en meerdere andere lopers onwel waren geworden. Volgens de organisatie wordt de druk op de medische diensten te groot.
» Dagblad van het Noorden
zondag 11 mei 2025, 13:01 uur
LOOP Leeuwarden afgelast na overlijden deelnemer: ‘Druk op medische diensten te groot’
Leeuwarder CourantHardloopevenement LOOP Leeuwarden is afgelast, nadat een deelnemer is overleden en meerdere andere lopers onwel waren geworden. Volgens de organisatie wordt de druk op de medische diensten te groot.
» Leeuwarder Courant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: Leeuwarder Courant
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Foto: Leeuwarder Courant

Meer nieuws uit Leeuwarden

16 mei 19:30Cambuur kan eredivisie vergeten na verlies tegen FC Den Bosch. Lees hier het liveblog terug
14 mei 20:00Nog geen dag na de verwoestende brand hebben de kinderen van De Pionier in Leeuwarden weer onderdak
11 mei 16:01Deelnemer hardloopevenement Leeuwarden vlak voor finish overleden
11 mei 15:43Deelnemer overleden bij halve marathon in Leeuwarden, meerdere mensen onwel
1 mei 19:18Quinten (21) kan nog net negen katten redden bij brand op de Schrans in Leeuwarden
25 april 12:32Tegenstander van Oranje Leeuwinnen in uitzwaaiwedstrijd voor EK in Kooi Stadion bekend
24 april 08:29Waarom Poetin volgens deze expert de oorlog in Oekraïne niet nog een jaar volhoudt
21 april 15:18Bisdom Groningen-Leeuwarden geschokt door overlijden paus: 'Hij was van en voor het volk'
7 april 13:22Brand op Voorstreek Leeuwarden onder controle, omliggende panden ontruimd
6 april 18:10Bloemen en rook van motoren voor Jonathan (28) die omkwam bij ongeval in Leeuwarden
5 april 08:16Kranten in noordelijke provincies vandaag later
2 april 17:30Twee mannen stierven door zijn pillen, maar Sergio K. gaat vrijuit
28 maart 06:3040 vliegtuigen, 80 vluchten per dag: militaire oefening Ramstein Flag van start
17 maart 15:35Brandweer en forensische opsporing doen onderzoek naar gaslucht
17 maart 07:35Bewoner met hoogwerker gered uit brandende woning in Leeuwarden
16 maart 10:02Fietser (28) in Leeuwarden omgekomen door aanrijding met auto
13 maart 18:32Hardcorefeestje voor 100 man in Leeuwarden op laatste moment verboden: ‘Stigmatisering!’
11 maart 19:30Elina werd op haar zesde geopereerd aan haar hart: 'Ik wil nu andere kinderen hierbij helpen'
2 maart 23:56GIJS eindigt seizoen met spektakelstuk: 'Dan zak je door het ijs'
2 maart 18:37Grote brand discotheek in Leeuwarden
RSS.