Gegevens 6000 patiënten en cliënten tbs-kliniek en forensische zorginstelling gestolen
vrijdag 17 april 2026, 22:26 uurZorginstellingen De Waag en de Van der Hoeven Kliniek zijn door softwarebedrijf ChipSoft op de hoogte gebracht dat de gegevens van hun cliënten en patiënten door de hackers zijn buitgemaakt. Dat bevestigt een woordvoerder van de klinieken.
» RTV Utrecht
vrijdag 17 april 2026, 01:16 uur
Meerdere revalidatiecentra laten donderdag weten getroffen te zijn door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Ook de Van der Hoeven Kliniek, een centrum voor klinische forensische psychiatrie, geeft aan dat er patiëntgegevens zijn gestolen. „We staan continu in contact met ChipSoft.
Revalidatiecentra bevestigen hack, ook tbs-kliniek getroffen
donderdag 16 april 2026, 23:46 uur
Meerdere revalidatiecentra hebben donderdag laten weten dat ze zijn getroffen door de hack bij softwareleverancier ChipSoft. Ook de Van der Hoeven Kliniek, een centrum voor klinische forensische psychiatrie, meldt dat er patiëntgegevens zijn gestolen.
Revalidatiecentra bevestigen hack, ook tbs-kliniek getroffen
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: NU.nl