Man (47) die overleed na woningoverval Helenaveen werd vastgebonden
dinsdag 19 juli 2022, 10:06 uurDe 47-jarige bewoner van een woning in Helenaveen (bij Deurne) die maandagochtend zwaargewond werd aangetroffen en later overleed, is volgens de politie het slachtoffer van een zeer gewelddadige woningoverval. ‘Hij is gekneveld of vastgebonden geweest’, aldus een politiewoordvoerster dinsdagochtend tegen Omroep Brabant. Maandag om 08.00 kwam bij de politie een melding binnen dat er een […] Het bericht Man (47) die overleed na woningoverval Helenaveen werd vastgebonden verscheen eerst op Crimesite.
Waar: Lage Brugweg in Helenaveen
» Crimesite
Lage Brugweg in Helenaveen
dinsdag 19 juli 2022, 07:51 uur
De politie heeft nog veel vragen over wat de 47-jarige man uit Helenaveen, die zondag overleed, precies overkomen is. De man werd maandag 11 juli zwaargewond in zijn huis aan de Lage Brugweg gevonden. Hij werd met spoed naar een ziekenhuis gebracht, maar bezweek daar alsnog aan zijn verwondingen.
Man die overleed na ernstig geweld in Helenaveen is vastgebonden geweest

dinsdag 19 juli 2022, 06:45 uur
Slachtoffer Jan van Mullekom (47) was vastgebonden of gekneveld tijdens de gewelddadige overval in Helenaveen. Zondag overleed hij aan zijn verwondingen. In het dorp blijven ze achter met veel verdriet en vragen.
Overleden boer Jan (47) was vastgebonden bij overval: ‘Uitgekozen omdat hij alleen woont?’

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Helenaveen
