Schapenboer Guus maakt zich zorgen om wolf: 'Wachten tot het misgaat'
zaterdag 11 april 2026, 17:41 uurDe wolf die zaterdagmiddag is gespot in Goirle is het gesprek van de dag in het dorp. Veel mensen op straat vinden het dier wel mooi en interessant, maar schapenboer Guus van de Hout maakt zich vooral zorgen. "We kunnen het weiland afzetten wat we willen, maar de wolf komt er toch wel onderdoor of overheen."
Waar: Abcovenseweg in Goirle
» Omroep Brabant
Kaart nieuws Goirle. Locatie nieuws: Abcovenseweg
Abcovenseweg in Goirle
zaterdag 11 april 2026, 14:44 uur
Er is een wolf gespot in Goirle. In de buurt van de Abcovenseweg hebben tientallen Goirlenaren het dier gezien. Elma de Werdt uit Goirle heeft de wolf korte tijd met haar telefoon gefilmd. Daarop is goed te zien dat het dier gewond is aan zijn poot en hinkend door de wijk loopt.
Wolf gespot in Goirle: 'Hij leek vermoeid en gewond aan een poot'
zaterdag 11 april 2026, 14:05 uur
Er is zaterdagochtend vermoedelijk een wolf opgedoken in Goirle. Peter Leermakers zag het dier lopen toen hij zijn hond uitliet ter hoogte van de Abcovenseweg richting het centrum. Omdat de wolf wat kreupel liep, besloot Leermakers de hulpdiensten te bellen.
Lichtgewonde wolf opgedoken in Goirle
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad