Mannen vrij, verdronken man blijkt geen misdrijf
maandag 22 juli 2024, 18:56 uurGIESBEEK – De twee mannen die werden opgepakt na de verdrinking van een 27-jarige man in het recreatiegebied Rhederlaag in Giesbeek zijn vrijgelaten. De politie heeft inmiddels vastgesteld dat er geen sprake is van een misdrijf. De melding van de vermissing van de man in de recreatieplas kwam vrijdagavond binnen.
» Gelre Nieuws
maandag 22 juli 2024, 15:01 uur
De twee mannen die werden opgepakt nadat vrijdag een 27-jarige man verdronk in recreatiegebied Rhederlaag in Giesbeek zijn weer vrijgelaten. Een misdrijf wordt inmiddels uitgesloten, zo meldt de politie.
Mannen vrij, verdronken man blijkt geen misdrijf

maandag 22 juli 2024, 14:18 uur
De verdrinkingsdood van een 27-jarige Poolse man in recreatieplas Rhederlaag in Giesbeek blijkt een noodlottig ongeval. Tot die conclusie komt de politie.
Stevig stoeien in Lathumse Plas wordt Poolse zwemmer fataal

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Giesbeek
