Getuigen gezocht conflict Korte Achterzijde Emmeloord
maandag 19 september 2022, 12:37 uurOp de Korte Achterzijde rond 5.00 uur zondagochtend werd bij de ingang van een horecagelegenheid een 22-jarige man op de grond gewond aangetroffen door zijn vrienden.
De man, afkomstig uit de gemeente Noordoostpolder, had steek- en andere verwondingen. Hij is overgebracht naar het ziekenhuis. Om uit te zoeken wat er was gebeurd, heeft de politie omstanders gehoord, een buurtonderzoek gehouden en camerabeelden uitgekeken. Er is nog veel onduidelijk over de toedracht van het incident en daarom is de politie op zoek naar getuigen. Heb jij iets gezien of gehoord? Was jij zondagochtend rond 5.00 uur op de Korte Achterzijde en was je getuige van een conflict waarbij geweld werd gebruikt, neem dan contact op met de recherche van politie Flevoland. Dat kan op de volgende manieren via onderstaand tipformulier telefonisch via 0900 8844 anoniem via meldmisdaadanoniem.nl
» Politie.nl
maandag 19 september 2022, 13:20 uur
Een 22-jarige man uit Noordoostpolder is afgelopen weekend neergestoken bij een horecazaak in Emmeloord. De politie is op zoek naar getuigen van het geweldsdelict.
22-jarige man uit Noordoostpolder neergestoken bij horecazaak

maandag 19 september 2022, 13:17 uur
Bij de ingang van een horecagelegenheid in Emmeloord is zondagochtend vroeg een 22-jarige man gewond aangetroffen. De man lag op de grond op de Korte Achterzijde en had meerdere steekwonden en andere verwondingen.
Man (22) neergestoken in Emmeloord: vrienden vinden hem op de grond voor horecazaak

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Emmeloord
