Vermoedelijke spil in drugshandel Noordoostpolder aangehouden
vrijdag 25 april 2025, 08:47 uurTwee vermoedelijke harddrugsdealers zijn recent aangehouden in Emmeloord. De politie ziet verdachten, een 26-jarige vrouw uit Emmeloord en een 24-jarige man uit Rotterdam, als spil in een uitgebreide handel in harddrugs.
Aan de aanhoudingen ging een uitgebreid onderzoek vooraf. Agenten signaleerden in oktober vorig jaar de verdachten toen zij zich verdacht gedroegen. Afgelopen maanden is onder meer bij het huis van de 26-jarige verdachte onderzoek gedaan. Ook zijn de verdachten een tijd lang gevolgd bij hun handelingen, werden telefoongesprekken afgeluisterd en getuigen gehoord. Daaruit ontstond de verdenking dat de verdachten een langere periode actief handelden in harddrugs. Ze zouden drugs uit Rotterdam halen en verkopen via een uitgebreid netwerk rond Emmeloord. Aanhoudingen Begin april werd door het Openbaar Ministerie besloten om beide personen aan te laten houden. Op 11 april werd de 26-jarige vrouw in haar woning in Emmeloord aangehouden. In het huis werden onder meer een voorraad harddrugs en geld gevonden. Dit is, samen met onder meer communicatieapparatuur, bankpassen en rijbewijzen, in beslag genomen. De 24-jarige verdachte is op dezelfde dag na een korte achtervolging vlakbij Tollebeek aangehouden. Ook zijn twee auto’s van de verdachten in beslag genomen. Op basis van de in beslaggenomen middelen doet de politie verder onderzoek om het drugsnetwerk in Noordoostpolder verder te ontregelen. Meerdere aanhoudingen zijn daarom niet uitgesloten. Meld verdachte situaties De informatie van getuigen uit de buurt was cruciaal in dit onderzoek. Zie jij ook iets verdachts in je buurt? Meld dit dan: - Bel 112 bij een direct verdachte situatie. - Geen spoed? Bel 0900-8844. - Blijf je liever anoniem? Neem dan contact op met Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.
» Politie.nl
Kaart nieuws Emmeloord. Locatie nieuws: 52.71600 / 5.72979



















Leaflet © OpenStreetMap contributors
vrijdag 25 april 2025, 22:09 uur
Twee vermoedelijke harddrugsdealers zijn recent aangehouden in Emmeloord. 'We zien de verdachten, een 26-jarige vrouw uit Emmeloord en een 24-jarige man uit Rotterdam, als spil in een uitgebreide handel in harddrugs', zo meldt de politie vrijdag.
Vermoedelijke spil in drugshandel Noordoostpolder aangehouden

vrijdag 25 april 2025, 10:35 uur
Negen inwoners van Noordoostpolder hebben vrijdag een koninklijke onderscheiding gekregen. Burgemeester Roger de Groot spelde de versierselen op in de raadszaal in Emmeloord. Een van de gedecoreerden is een Emmeloordse met de voornamen van drie voormalige koninginnen.
Noordoostpolder - Negen lintjes in Noordoostpolder, zoals voor Emmeloordse met 5 koninklijke namen

vrijdag 25 april 2025, 10:26 uur
De politie heeft twee verdachten aangehouden voor de handel in harddrugs. De vrouw uit Emmeloord en man uit Rotterdam zouden de spil zijn in een uitgebreid drugsdealernetwerk in de Noordoostpolder.
Politie rolt drugsdealernetwerk op in Noordoostpolder: twee verdachten aangehouden

vrijdag 25 april 2025, 10:16 uur
De politie heeft in Emmeloord twee mensen aangehouden die verdacht worden van handel in harddrugs. Het gaat om een 26-jarige vrouw uit Emmeloord en een 24-jarige man uit Rotterdam. De politie ziet de verdachten als een belangrijk onderdeel van een uitgebreide handel in harddrugs.
Na maandenlang onderzoek houdt politie verdachten aan voor grote rol in drugshandel

vrijdag 25 april 2025, 09:34 uur
De politie heeft een 24-jarige man uit Rotterdam en een vrouw van 26 uit Emmeloord (Flevoland) opgepakt, omdat ze betrokken zouden zijn bij grootschalige drugshandel in de Noordoostpolder.
Man en vrouw opgepakt voor drugshandel in Noordoostpolder

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Meer nieuws uit Emmeloord
