menu
zoek

Nieuws Egmond aan Zee

Witsnuitdolfijn die vorige week aanspoelde bij Egmond plotseling overleden

maandag 11 mei 2026, 22:28 uur

De witsnuitdolfijn die vorige week aanspoelde op het strand bij Egmond aan Zee is overleden in de dierenopvang. Maandagmiddag ging de gezondheid van het dier snel achteruit.

» NU.nl



maandag 11 mei 2026, 20:35 uur
Onlangs aangespoelde witsnuitdolfijn Albi uit Egmond in opvang overleden
Noordhollands DagbladDe witsnuitdolfijn die eerder deze maand werd gevonden op het strand van Egmond aan Zee is overleden. SOS Dolfijn laat weten dat het maandagmiddag in de opvang plots snel slechter met hem ging . „Zodanig dat hij kort daarna uit zichzelf is overleden.”
» Noordhollands Dagblad
maandag 11 mei 2026, 20:31 uur
Witsnuitdolfijn Albi overlijdt in opvang na stranding Egmond aan Zee
de TelegraafDe witsnuitdolfijn die eerder deze maand werd gevonden op het strand van Egmond aan Zee is overleden. SOS Dolfijn laat weten dat het maandagmiddag in de opvang plots snel slechter met hem ging. „Zodanig dat hij kort daarna uit zichzelf is overleden.”
» de Telegraaf
maandag 11 mei 2026, 20:10 uur
Gestrande witsnuitdolfijn Albi overleden
RTV N-HDe in Egmond aan Zee aangespoelde witsnuitdolfijn Albi is overleden, meldt SOS Dolfijn. Eerder deze maand werd het dier op het strand gevonden, waarna hij over is gebracht naar de opvanglocatie in Anna Paulowna. Daar moest het dier aansterken om later uitgezet te worden. De vrijwilligers van SOS Dolfijn zijn er kapot van. 
» RTV N-H



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Egmond aan Zee

30 mei 16:00Strandvonder Marco voorkomt grotere brand op strand van Egmond aan Zee
11 mei 22:28Witsnuitdolfijn die vorige week aanspoelde bij Egmond plotseling overleden
4 mei 18:32SOS Dolfijn heeft handen vol aan gestrande witsnuitdolfijn Albi
26 december 12:16Magische Kerst! Bultrug met ‘fontein’ gespot bij Egmond aan Zee: ‘Hij is heel goed te zien’
26 maart 08:20Meldingen van onverwacht heftig noorderlicht langs Nederlandse kust
30 december 18:30Nieuwjaarsduiken aan de kust afgelast vanwege harde windstoten
19 oktober 18:00Georgina herdenkt haar vermiste grootoom bij nieuw monument voor vliegers in Egmond
22 maart 18:18Drie aanhoudingen voor ontvoering 42-jarige man in Egmond aan Zee
RSS.