menu
zoek

Nieuws Den Haag

Getuigen steekincident Anna Blamanplein gezocht

maandag 10 februari 2025, 10:50 uur

De recherche is op zoek naar getuigen van een steekincident op het Anna Blamanplein. Daar raakte zondagavond 9 februari een 16-jarige jongen ernstig gewond.

Waar: Jacob Schorerlaan in Den Haag

Agenten kregen omstreeks 21.50 uur de melding dat er op het Anna Blamanplein iemand zwaargewond zou zijn. Terwijl hulpdiensten zich ontfermden over het slachtoffer, werd duidelijk dat hij door drie jongens belaagd was. Uit getuigenverklaringen is inmiddels duidelijk geworden dat het slachtoffer mogelijk had afgesproken met zijn belagers. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd en verblijft daar nog. De recherche is een onderzoek gestart en roept getuigen op zich te melden. Heeft u zondagavond omstreeks tussen 21.30 en 22.00 uur iets gezien in de omgeving van het Anna Blamanplein dat met de zaak te maken kan hebben? Of is u in de uren voorafgaand aan het incident iets opgevallen dat voor de recherche relevant zou kunnen zijn? Neem dan contact op met de districtsrecherche Den Haag Centrum via nummer 0900-8844. Liever anoniem, bel dan met M. 0800-7000.


» Politie.nl

Kaart nieuws Den Haag. Locatie nieuws: 52.06137 / 4.30259 Jacob Schorerlaan
Jacob Schorerlaan in Den Haag


maandag 10 februari 2025, 20:30 uur
Tiener zwaargewond bij steekpartij: 'Hoorde geschreeuw en zag drie jongens wegrennen'
Omroep West'Ik hoorde geschreeuw en zag toen ik naar buiten keek een gewond kind in het gras liggen. Daarna renden er drie jongens weg'. Een bewoner van het Anna Blamanplein in Den Haag vertelt geschrokken over de steekpartij waarbij een 16-jarige jongen zondagavond zwaargewond raakt. Hij heeft ernstige verwondingen en verblijft nog steeds in het ziekenhuis.
» Omroep West
maandag 10 februari 2025, 12:06 uur
Zwaargewond slachtoffer van steekpartij is 16-jarige jongen
Omroep WestHet slachtoffer dat zondagavond zwaargewond raakte bij een steekpartij in Den Haag is een 16-jarige jongen. Volgens de politie had hij mogelijk afgesproken met zijn belagers.
» Omroep West
zondag 9 februari 2025, 21:55 uur
Gewonde bij steekincident
HardnieuwsDEN HAAG - Zondagavond 9 februari tegen 21.55 uur heeft een steekincident plaatsgevonden aan de Jacob Schorerlaan in Den Haag.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Den Haag

22 februari 14:42Graven en urnen vernield op Haagse begraafplaats, politie zoekt getuigen
21 februari 15:59Kabinet zet streep door nieuwe aanvliegroute over Utrecht
21 februari 14:11Ontslagen Haagse docent (28) aangehouden op verdenking van aanranding kind
21 februari 05:56Dodelijk ongeluk op A4, automobilist rijdt tegen pijlwagen
19 februari 20:21Verdachte Tarwekamp-explosie wilde 'slechts mee om spullen te stelen'
19 februari 19:00Resten van oude haven ontdekt in centrum van Den Haag
19 februari 09:27NAVO-top rijdt Wielerronde van Overijssel in de wielen: klassieker alsnog afgelast
17 februari 11:53Saskia Belleman verkozen tot Journalist van het Jaar
17 februari 08:13Ongeluk met Lamborghini van bijna drie ton
15 februari 09:17Komende week volop werkzaamheden aan het spoor
14 februari 06:00Vervuilende bedrijfsauto's ook langs de Haagse kust in de ban
13 februari 22:59Joost Niemöller nieuwe hoofdredacteur Ongehoord Nederland
13 februari 19:17Jongens opgepakt na onderzoek naar vuurwapen dat rol speelde bij dood leerling Hofstad Lyceum
13 februari 09:21Auto in brand gevlogen in Den Haag
13 februari 07:00Opnieuw heftige overval op zelfde tabakszaak: 'Wie wil er nog bij ons werken?'
12 februari 20:34Politie: tijdens NAVO-top genoeg bezetting, ook elders in land
12 februari 16:00Verbouwing Binnenhof duurt weer langer, 2028 is niet haalbaar
12 februari 14:49Gezin dat omkwam bij aanslag in Den Haag runde restaurant in Breda
12 februari 13:30Scholier (16) Hofstad Lyceum Den Haag kwam om het leven door kogel uit vuurwapen
11 februari 17:00'Politieagenten' lichten 82-jarige vrouw op en stelen sieraden
RSS.