Van Trump tot fotosessie: kijk video's terug van NAVO-top in Den Haag
woensdag 25 juni 2025, 08:06 uurVia de website en app van Omroep West heb je dinsdag en woensdag kunnen kijken naar meerdere livestreams rond de NAVO-top in Den Haag: van de aankomst van wereldleiders als de Amerikaanse president Donald Trump tot het diner bij koning Willem-Alexander en de top zelf in het World Forum. Hieronder kun je een aantal samenvattende video's terugkijken.
» Omroep West
dinsdag 24 juni 2025, 20:30 uur
Wat eerst werd bestempeld als een gewone stroomstoring op het spoor tussen Amsterdam en Den Haag, groeide in enkele uren uit tot mogelijke sabotage vanwege de Navo-top. Wat weten we van de brand die 25 grote stroomkabels over tientallen meters liet uitbranden? Een reconstructie.
25 grote stroomkabels branden af op een vitaal stuk spoor, net voor de Navo-top: toeval?

dinsdag 24 juni 2025, 10:43 uur
Eerste dag NAVO-top Den Haag Vandaag komen 45 staatshoofden en regeringsleiders, onder wie Donald Trump, naar Den Haag voor de NAVO-top. Met ongetwijfeld veel aandacht voor de escalatie in het Midden-Oosten. Eén van de zorgen is dat er daardoor minder aandacht is voor de oorlog in Oekraïne.
24/6 Nieuwsuur live vanaf de NAVO-top: hoe eensgezind is het bondgenootschap?

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West
Foto: NOS
Meer nieuws uit Den Haag
