menu
zoek

Nieuws Den Haag

Den Haag zet zich schrap: stad dreigt op 11 maart volledig vast te lopen door protesten

maandag 6 maart 2023, 10:41 uur

Een blokkade van een van de belangrijkste verkeersaders van Den Haag door Extinction Rebellion, de opbouw van het grootse loopfestijn City-Pier-City Loop en de oproep om met honderdduizend demonstranten en duizenden tractoren naar de Hofstad te komen van Farmers Defence Force. De Hofstad dreigt op zaterdag 11 maart vast te lopen met verkeer én mensen.

» Dagblad van het Noorden



maandag 6 maart 2023, 09:00 uur
Den Haag zet zich schrap: stad dreigt op 11 maart volledig vast te lopen door protesten
de TelegraafEen blokkade van een van de belangrijkste verkeersaders van Den Haag door Extinction Rebellion, de opbouw van het grootse loopfestijn City-Pier-City Loop en de oproep om met honderdduizend demonstranten en duizenden tractoren naar de Hofstad te komen van Farmers Defence Force. De Hofstad dreigt op zaterdag 11 maart vast te lopen met verkeer én mensen. De Haagse burgemeester Jan van Zanen stelt dat de Hofstad ’voorbereid is op alle denkbare scenario’s’.
» de Telegraaf
maandag 6 maart 2023, 05:50 uur
'Legertrucks kunnen worden ingezet bij protest op 11 maart'
Omroep WestBurgemeester Jan van Zanen sluit niet uit dat hij op 11 maart, wanneer zowel klimaatactivisten als boeren in Den Haag demonstreren, legermaterieel zal gebruiken om blokkades of tractoren te verwijderen. 'Ik sluit niet uit dat er materieel van Defensie wordt ingezet. Dat is beschikbaar mocht dat nodig zijn.' Eerder werden ook al legervoertuigen ingezet bij protesten in Den Haag.
» Omroep West
maandag 6 maart 2023, 04:51 uur
Haagse burgemeester houdt komende zaterdag legermaterieel paraat bij protesten
de StentorBurgemeester Jan van Zanen van Den Haag heeft gezegd dat hij op 11 maart, wanneer zowel klimaatactivisten als boeren in zijn stad komen demonstreren, alles in gereedheid zal brengen om blokkades of tractoren te verwijderen. Daarbij schuwt hij zelfs de inzet van legermaterieel niet.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: de Telegraaf
Foto: Omroep West
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Den Haag

27 juni 14:00Rusland bestookt Oekraïne met honderden ‘lokdrones’ om afweermunitie nutteloos te maken
26 juni 13:17NAVO-top is voorbij, maar deze wegen zijn nog steeds dicht
26 juni 07:02Vrijwel alle wegen weer open na NAVO-top • Treinen rond Schiphol rijden weer na seinstoring
25 juni 15:38Tot in avond seinstoring bij Schiphol, bovenleiding bij Gouda is gerepareerd
25 juni 13:35Politie beëindigd demonstratie Extinction Rebellion
25 juni 11:08Renovatie van Binnenhof mag doorgaan na uitspraak rechter
25 juni 10:55Man valt in vuilniswagen als container waarin hij slaapt wordt geleegd
25 juni 08:06Van Trump tot fotosessie: kijk video's terug van NAVO-top in Den Haag
25 juni 06:55Wekdienst 25/6: Dag 2 van de NAVO-top in Den Haag • Staking in distributiecentra Albert Heijn
24 juni 22:31Op de Navo-top in Den Haag draait het om extra geld voor defensie
24 juni 19:11High-class escorts van Rotterdams bedrijf stranden bij hek Navo-top: ‘Klant was not amused’
24 juni 18:24DVHN is binnen de hekken van de NAVO-top in Den Haag. Dit valt op
24 juni 15:57Man (19) beroofd en mishandeld door groep van 12 personen
24 juni 09:55Trump schuift na diner ook aan voor ontbijt met koning, Defensie bevestigt aankomst Zelensky
24 juni 03:01Scootmobielen via WMO blijken allemaal dezelfde sleutel te hebben en worden massaal gestolen
23 juni 16:30Vervoerregio's dreigen met rechter als Rijk bezuiniging doorzet
23 juni 09:00Inspiratie voor Donald Trump hangt aan de muur van het Provinsjehûs | opinie
20 juni 16:51Weinig wegwerkzaamheden dit weekend, maar NAVO-top zorgt volgende week voor afsluitingen
20 juni 15:02ADO Den Haag zet in op terugkeer van oude bekende John van den Brom als hoofdtrainer
20 juni 06:30Gebieden sinds vannacht hermetisch afgesloten voor NAVO-top: hier geldt nu een noodverordening
RSS.