menu
zoek

Nieuws Den Dolder

'Knoop in de buik' na rapport over dodelijke steekpartij door patiënt Fivoor

dinsdag 28 oktober 2025, 22:10 uur

De Belangenvereniging Den Dolder is geschrokken van een rapport van de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) over Fivoor. Daarin staat onder andere dat de psychiatrische instelling met een verbeterplan moet komen. "Ik vind dit ernstig.".

» RTV Utrecht



dinsdag 28 oktober 2025, 13:29 uur
Ggz-kliniek Fivoor in Den Dolder moet zorg verbeteren na steekpartij
NU.nlDe psychiatrische zorginstelling Fivoor in Den Dolder moet de zorg verbeteren. Dat concludeert de inspectie na een onderzoek naar een steekpartij begin januari waarbij een 76-jarige vrouw omkwam. De aangehouden verdachte is een patiënt van de kliniek.
» NU.nl
dinsdag 28 oktober 2025, 11:46 uur
Inspectie na dodelijk steekincident patiënt Fivoor: 'Zorg biedt ruimte voor verbetering'
RTV UtrechtDe zorg van psychiatrische kliniek Fivoor in Den Dolder voldeed deels aan de professionele standaard. De instelling moet met een verbeterplan komen. Dat zegt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) na onderzoek van een dodelijk steekincident begin dit jaar.
» RTV Utrecht
dinsdag 28 oktober 2025, 11:08 uur
Inspectie tikt kliniek in Den Dolder op de vingers na dodelijke steekpartij: zorg schoot tekort
de StentorDe verdachte van de dodelijke steekpartij in Den Dolder van Fivoor kreeg zorg die niet voldeed aan de ‘professionele standaard’. Dat zegt de Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd, die de afgelopen maanden onderzoek deed naar het dodelijke steekincident in Den Dolder, waarbij een 76-jarige vrouw werd doodgestoken.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht
Foto: NU.nl
Foto: RTV Utrecht
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Den Dolder

28 oktober 22:10'Knoop in de buik' na rapport over dodelijke steekpartij door patiënt Fivoor
14 april 12:43Verdachte van doodsteken vrouw Den Dolder naar Pieter Baan Centrum, Mert P. zelf niet in rechtbank
12 februari 18:23Celstraf voor radicale autonomen uit Utrecht en Den Dolder na bedreiging agenten
28 januari 21:50Snoeiharde kritiek op Fivoor tijdens extra raadsvergadering: 'Geen grip op situatie, baart zorgen'
26 januari 13:43Ontsnapping tbs'er schrikt Den Dolder op, burgemeester dringt aan op onderzoek
18 januari 11:30Medewerkers doorbreken stilzwijgen en verbreken beroepsgeheim: hoe Mert P. moordverdachte werd
11 januari 17:55Kliniek Den Dolder zet extra buurtcoaches in na dodelijk steekincident
9 januari 18:05Inspectie doet onderzoek naar dodelijk steekincident Den Dolder
6 januari 16:09Fivoor houdt patiënten zoveel mogelijk binnen na dodelijke steekpartij
4 januari 16:29Den Dolder rouwt om doodgestoken vrouw (76): 'Te ongelofelijk voor woorden'
27 september 17:42Oud-doelman Van Breukelen stopt als commissaris bij PSV
23 december 15:30Brandweer krijgt boete van 40.000 euro na dood brandweerman Pim: ‘Ze creëerden zelf het gevaar’
25 september 22:46Dode door aanrijding met trein bij Den Dolder, geen treinverkeer
RSS.