menu
zoek

Nieuws Breda

Advocaat ex-NAC-speler reageert op forse strafeis: Ronnie S. wil straks zelf ook nog iets zeggen

woensdag 11 juni 2025, 10:05 uur

BREDA - Als het aan het Openbaar Ministerie ligt, moet ex-NAC-speler Ronnie S. 13 jaar de cel in en 1,7 miljoen euro betalen. Tegen zijn broer Rudi werd 74 maanden cel geëist. Ook hij zou ruim anderhalf miljoen moeten betalen. Hun advocaten reageren op deze flinke eisen.

» BN DeStem



woensdag 11 juni 2025, 10:05 uur
Advocaat ex-NAC-speler reageert op forse strafeis: Ronnie S. wil straks zelf ook nog iets zeggen
Brabants DagbladBREDA - Als het aan het Openbaar Ministerie ligt, moet ex-NAC-speler Ronnie S. 13 jaar de cel in en 1,7 miljoen euro betalen. Tegen zijn broer Rudi werd 74 maanden cel geëist. Ook hij zou ruim anderhalf miljoen moeten betalen. Hun advocaten reageren op deze flinke eisen.
» Brabants Dagblad
dinsdag 10 juni 2025, 17:03 uur
13 jaar cel geëist tegen Ronnie Stam voor grootschalige drugshandel
Omroep BrabantOud-voetballer Ronnie Stam (40) had dinsdag een zware dag in de rechtbank in Breda. De oud-voetballer van NAC en FC Twente wordt verdacht van het met anderen smokkelen van ruim 2200 kilo cocaïne met een straatwaarde van 57 miljoen euro, deels ook samen met zijn broer Rudi (43), en het gezamenlijk witwassen van miljoenen euro’s. De officier van justitie weet zeker dat de broers een grote rol speelden in de internationale drugshandel en eiste dertien jaar cel tegen Ronnie en ruim zes jaar cel tegen Rudi.
» Omroep Brabant
dinsdag 10 juni 2025, 09:49 uur
LIVE | Ex-NAC-speler Ronnie S. gebruikte soms meerdere flessen lachgas van 2 liter per dag
Brabants DagbladBREDA - Ex-profvoetballer Ronnie S. moet zich vandaag voor de rechtbank in Breda verantwoorden voor zijn betrokkenheid bij grootschalige cocaïnehandel. Hij geeft toe dat hij de gebruiker was van een account dat over grote hoeveelheden drugs communiceerde. Hij zegt dat het voornamelijk grootspraak was.
» Brabants Dagblad
dinsdag 10 juni 2025, 06:30 uur
Proces tegen Ronnie S. begint. Hoe oud-voetbalprofs in de criminaliteit kunnen belanden
BN DeStemBREDA - Voormalig NAC-speler Ronnie S. (40) staat deze week in Breda terecht op verdenking van grootschalige cocaïnehandel. Hij is niet de eerste ex-voetbalprof die aan zware misdaad wordt gelinkt. „We waarschuwen spelers altijd: blijf op je hoede. Voetbal is een magneet voor rijken en mooie vrouwen, maar ook voor criminelen.”
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Breda

11 augustus 11:07Twee kinderen en volwassene gewond bij ernstige aanrijding op A58 bij Breda: snelweg dicht
10 augustus 15:18Man (45) haalt rechts in en rijdt met 200 km/u over de snelweg
9 augustus 21:11Sem Steijn scoort met eerste balcontact van het seizoen: ‘Oefenen wordt beloond’
8 augustus 18:19600 pakketjes verloren gegaan door plotselinge brand in bestelbus
8 augustus 11:53Glasscherven op de weg en bestuurder naar ziekenhuis na ongeluk in Breda
7 augustus 17:14A16 richting Breda weer open na ongeval met vrachtwagen, enkel linkerrijstrook tot middernacht dicht
7 augustus 14:17Met 155 km/u langs wegwerkzaamheden razen: jonge automobilist moet rijbewijs inleveren
7 augustus 12:51Moordenaar van Linda van der Giesen bezig met boek over zijn leven
5 augustus 18:28Arrestatieteam pakt vrijgesproken liquidatieverdachte op voor straatroof
5 augustus 16:20Stelende tieners betrapt in bouwmarkt, jongens bespugen medewerkers
5 augustus 11:21Kat in goot klimt dak over in Breda
4 augustus 16:36Bedreigde boomkikkers weer gespot in Brabant
4 augustus 15:54OM wil dat Bolle Jos alsnog 221 miljoen euro betaalt en gaat in hoger beroep
1 augustus 10:14Motorrijder zwaargewond bij aanrijding met bestelbus
30 juli 11:30Bredase Esther uit ‘Winter vol Liefde’ voert actie voor Gaza: ‘Ik kan niet tegen onrecht’
29 juli 11:09Kat is brandweer te slim af: floep en weg
29 juli 09:25Nepwebwinkels rukken op: zo trap je er niet in
29 juli 09:13Loshangende zonwering bungelt boven stoep in Breda: brandweer grijpt in
27 juli 12:01Vrouw in scootmobiel gewond bij aanrijding
24 juli 17:30Vijf Brabantse bedrijven failliet, waaronder een ‘prachtig’ machinebedrijf in Breda
RSS.