menu
zoek

Nieuws Boxmeer

Celstraf voor man die lichaam vriend probeerde te verbergen na ongeluk drugslab

vrijdag 15 mei 2026, 16:35 uur

De rechtbank in Den Bosch heeft een 44-jarige man veroordeeld tot drie jaar cel, waarvan één jaar voorwaardelijk, voor zijn rol in een drugslab in België en het verbergen van het lichaam van een overleden man.

» NOS



vrijdag 15 mei 2026, 16:19 uur
Drie jaar celstraf voor wegvoeren lijk uit Belgisch drugslab en productie speed
CrimesiteDe rechtbank in Den Bosch heeft drie jaar celstraf, waarvan één jaar voorwaardelijk, opgelegd aan de 44-jarige Cornelis S. uit Boxmeer voor het produceren van amfetamine in een drugslab in België en voor het verbergen van het lichaam van zijn vriend Henk ten Katen (39) die in dat lab om het leven kwam. Het Openbaar […] Het bericht Drie jaar celstraf voor wegvoeren lijk uit Belgisch drugslab en productie speed verscheen eerst op Crimesite.
» Crimesite
vrijdag 15 mei 2026, 15:10 uur
Celstraf voor verbergen lijk Nijmeegse man die omkwam in drugslab
Omroep GelderlandDe rechtbank in Den Bosch heeft drie jaar cel opgelegd, waarvan één jaar voorwaardelijk, aan een 44-jarige man voor het verbergen van het lichaam van een vriend die overleed in een drugslab in België. Het lichaam van de 39-jarige Henk uit Nijmegen werd op 13 oktober 2025 gevonden op de achterbank van een achtergelaten auto in Boxmeer.
» Omroep Gelderland
vrijdag 15 mei 2026, 14:58 uur
Drie jaar cel voor verbergen dode vriend die overleed in drugslab
Omroep BrabantDe rechtbank in Den Bosch heeft vrijdag drie jaar cel opgelegd, waarvan een jaar voorwaardelijk, aan een 44-jarige man voor het vervoeren van zijn overleden vriend en het werken in een drugslab. Toen zijn maat, de 39-jarige Henk ten Katen uit Nijmegen, overleed door giftige dampen in het drugslab, heeft S. het lichaam vanuit België naar Boxmeer gebracht. 
» Omroep Brabant
vrijdag 15 mei 2026, 14:50 uur
Drie jaar cel voor Cornelis S. (44) na verbergen lichaam uit drugslab Boxmeer
de TelegraafDe rechtbank in Den Bosch heeft vrijdag drie jaar cel opgelegd, waarvan een jaar voorwaardelijk, aan een 44-jarige man voor het verbergen van het lichaam van een vriend uit een drugslab in België. De man kwam in oktober om in een amfetaminelab in Torhout. Hij werkte daar samen met de verdachte, Cornelis S., die ook is veroordeeld voor het produceren van synthetische drugs en de voorbereiding daarvan.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Boxmeer

15 mei 16:35Celstraf voor man die lichaam vriend probeerde te verbergen na ongeluk drugslab
12 mei 15:33Verdachte opgepakt na poep­explosie bij bruidswinkel in Boxmeer
10 mei 18:49Gewonde bij steekincident in Boxmeer, politie zoekt verdachte
9 april 09:09Enorme poepgeur na explosie bij bruidswinkel: ‘Afgrijselijk, wie doet nu zoiets’
3 november 18:45Overleden man in auto Boxmeer mogelijk dood vervoerd vanuit Belgisch drugslab
1 november 15:55Hoe een briefje bij een lijk in Boxmeer leidt tot de vondst van een drugslab in België
15 oktober 11:47Zeven tips na uitzending Opsporing Verzocht over dode dakloze in Mazda
14 oktober 10:11Politie heeft vermoeden wie dode in auto Boxmeer is, sterke aanwijzingen voor misdrijf
14 oktober 09:58Politie denkt te weten wie dode man in auto is, groot rechercheteam opgezet
29 juli 11:55Degenschermers verder op WK • Arensman wint in Boxmeer
29 juli 05:59Arensman wint in Boxmeer • Bokila weer op avontuur
25 juli 12:16Arensman wel, Van der Poel niet naar Daags na de Tour in Boxmeer
12 mei 09:43Ernstig ongeluk met twee vrachtwagens, automobilist bekneld
12 februari 13:57Geen treinen tussen Cuijk en Boxmeer door aanrijding op het spoor
25 januari 15:23Bestuurder die kind op zebra raakte en daarna doorreed, nog altijd spoorloos
19 augustus 17:18Ravage bij juwelier na ramkraak: maar hoe kwamen daders met auto in het afgesloten centrum?
23 juli 08:33Daags na de tour in 11 foto's: handtekeningen scoren en heel hard fietsen door Boxmeer
22 juli 22:16Dylan Groenewegen klopt Mike Teunissen en Wout Poels in Daags na de Tour in Boxmeer
17 juli 18:04Ritwinnaar Groenewegen en tal van andere Nederlandse Tourrenners met vliegtuig naar Boxmeer
18 april 14:14Geen treinverkeer tussen Nijmegen en Boxmeer door aanrijding
RSS.