'Gevoelloos monster' Mark S. hoort jarenlange celstraf en tbs tegen zich eisen
woensdag 11 februari 2026, 10:57 uurHet Openbaar Ministerie (OM) eist een straf van 12 jaar cel en tbs met dwang voor Mark S., de 32-jarige man uit Borculo die verdacht wordt van grootschalige en jarenlange sextortion van jonge vrouwen. De officier van justitie stelde de eis op de vierde dag van de rechtszaak in Groningen.
» Omroep Gelderland
woensdag 11 februari 2026, 08:12 uur
Mark S. (32) uit Borculo wordt verdacht van grootschalige, jarenlange sextortion bij tientallen jonge vrouwen. Op zijn laptop vonden agenten mapjes met seksvideo's en naaktfoto's, onder meer van een 14-jarig meisje.
TERUGLEZEN | OM over Mark S.: 'Dit is geen afpersing, maar marteling voor slachtoffers'
dinsdag 10 februari 2026, 11:16 uur
De sextortionzaak tegen Mark S. is veel groter dan gedacht. Het Openbaar Ministerie vermoedt dat de verdachte uit Borculo veel meer meisjes en jonge vrouwen seksueel online afgeperst. Tijdens het onderzoek trof de recherche de namen van 120 personen aan die door hem werden benaderd.
OM: Mark S. uit Borculo maakte veel meer slachtoffers in sextortionzaak
dinsdag 10 februari 2026, 11:16 uur
De sextortionzaak tegen Mark S. is veel groter dan gedacht. Het Openbaar Ministerie vermoedt dat de verdachte uit Borculo 120 meisjes en jonge vrouwen seksueel online heeft afgeperst.
OM: Mark S. uit Borculo maakte veel meer slachtoffers in sextortionzaak, waarschijnlijk 120
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: Omroep Gelderland