menu
zoek

Nieuws Blokzijl

De zoektocht naar een nieuwe Oosterpoort komt misschien wel uit bij... de huidige Oosterpoort

dinsdag 11 februari 2025, 19:00 uur

Het vervangen van de Oosterpoort is al jaren één van de grootste opgaven voor de gemeente Groningen. Of blijft de huidige Oosterpoort gewoon bestaan? Woensdag vergadert de gemeenteraad verder over een nieuw muziekcentrum in de stad.

» RTV Noord



dinsdag 11 februari 2025, 12:00 uur
Opsplitsen Oosterpoort? Zet alle kaarten op het gebied rond het Hoofdstation | opinie
Dagblad van het NoordenHet gesteggel over het al dan niet opsplitsen van de Oosterpoort leidt af van waar het werkelijk om moet gaan, stelt Bart de Glint. Veel belangrijker voor Groningen is de ontwikkeling van het gebied rond het Hoofdstation. Dat moet goed. ,,Je kunt dan weer twee eeuwen vooruit.’’
» Dagblad van het Noorden
maandag 10 februari 2025, 22:17 uur
Johan Hove op punt van vertrek bij FC Groningen, Noor onderweg naar AIK Solna
Dagblad van het NoordenJohan Hove lijkt FC Groningen te gaan verlaten. De 24-jarige Noorse middenvelder staat voor een terugkeer naar Scandinavië meldt de Zweedse krant Expressen maandag.
» Dagblad van het Noorden
maandag 10 februari 2025, 17:18 uur
Geen straf voor FC Groningen-speler Tijmen Blokzijl. Rode kaart tegen NEC is geseponeerd
Dagblad van het NoordenFC Groningen-speler Tijmen Blokzijl wordt niet gestraft voor zijn rode kaart tegen NEC.
» Dagblad van het Noorden
maandag 10 februari 2025, 15:25 uur
Weer pijnlijk weekend voor arbitrage: KNVB trekt twee rode kaarten in
Brabants DagbladDe aanklager betaald voetbal heeft de rode kaarten die FC Twente-speler Bas Kuipers en FC Groningen-speler Thijmen Blokzijl afgelopen weekend kregen geseponeerd. De verdedigers ontlopen daardoor een schorsing en zijn de volgende wedstrijd inzetbaar. Het is al de zoveelste keer dat de KNVB dit seizoen terug moet komen op een omstreden beslissing.
» Brabants Dagblad
maandag 10 februari 2025, 14:24 uur
Johan Hove vertrekt bij FC Groningen, rode kaart Thijmen Blokzijl geseponeerd
RTV NoordJohan Hove vertrekt nog deze winter bij FC Groningen. De Noorse middenvelder is dicht bij een overgang naar de Zweedse club AIK, weet RTV Noord. Daarnaast kan FC Groningen komende zaterdag tegen Willem II beschikken over Thijmen Blokzijl. De verdediger kreeg afgelopen zaterdag tegen NEC de rode kaart, maar die is door de KNVB geseponeerd.
» RTV Noord



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Noord
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: RTV Noord

Meer nieuws uit Blokzijl

11 februari 19:00De zoektocht naar een nieuwe Oosterpoort komt misschien wel uit bij... de huidige Oosterpoort
5 februari 06:00Klokken en kanonnen bulderen bij herdenking stormvloed 1825 in Blokzijl
17 mei 10:19Van wedstrijd- naar schoolbank: eindexamen gaat eenmalig voor voetbal bij Thijmen Blokzijl
17 maart 11:33Jan en Jannie mogen geen zonnepanelen op hun huis en B&B: ‘Had nergens over moeten praten’
16 maart 20:31Witte rook vanuit Euroborg, Thijmen Blokzijl tekent nieuw verbeterd contract bij FC Groningen
22 november 11:18Politie sluit misdrijf uit, ‘Opa van Blokzijl’ overleden door noodlottig ongeval
20 november 18:28Groot verdriet om vondst lichaam ‘Opa Rokus’ in haven
23 augustus 10:54Koning geeft niet zelf antwoord op 'stadsrechtenbrief' van Meike (9) uit Blokzijl
20 augustus 07:26Ravage op N333 bij Blokzijl: vrouw vliegt uit de bocht, ramt een boom en eindigt óp eigen motorblok
RSS.