Man steekt anderen met scherp voorwerp na ruzie in kroeg, politie houdt hem aan
zondag 16 maart 2025, 11:16 uurDe politie heeft een 34-jarige man aangehouden omdat hij ervan verdacht wordt twee andere mannen gestoken te hebben. Het incident vond plaat in de nacht van zaterdag 15 op zondag 16 maart.
Waar: Beursplein in Bergen op Zoom
Rond 1.15 uur kwam er bij de politie een melding binnen over een vechtpartij op het Beursplein. Ter plaatse troffen agenten twee gewonde mannen aan. De oorzaak van de vechtpartij zou een conflict zijn geweest dat ontstond in een kroeg. Volgens omstanders gedroeg een persoon zich erg vervelend, waarna hij door een aantal anderen naar buiten gewerkt werd. Buiten ging de ruzie verder. Daarbij werden twee mannen gestoken met een scherp voorwerp. Een 39-jarige slachtoffer is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Het andere 35-jarige slachtoffer is ter plaatse door de ambulance gecontroleerd. De verdachte is aangehouden en zit nog vast. Zowel de slachtoffers als verdachte komen uit Bergen op Zoom. De politie doet verder onderzoek naar wat er precies is gebeurd.
» Politie.nl
Kaart nieuws Bergen op Zoom. Locatie nieuws: 51.49569 / 4.28452 Beursplein



























Leaflet © OpenStreetMap contributors
Beursplein in Bergen op Zoom
zondag 16 maart 2025, 23:19 uur
De politie in Bergen op Zoom heeft in de nacht van zaterdag op zondag een 34-jarige man aangehouden omdat hij ervan verdacht wordt twee andere mannen gestoken te hebben. 'Het incident vond plaats in de nacht van zaterdag op zondag 16 maart', zo meldt de politie zondag.
Man steekt anderen met scherp voorwerp na ruzie in kroeg

zondag 16 maart 2025, 11:55 uur
Een 34-jarige man heeft zaterdagnacht twee mannen gestoken na een ruzie in een kroeg in Bergen op Zoom. Een van de twee slachtoffers moest naar het ziekenhuis. Rond kwart over een ‘s nachts kwam er bij de politie een melding binnen over een vechtpartij op het Beursplein.
Twee mannen neergestoken na ruzie in kroeg, slachtoffer naar het ziekenhuis

zondag 16 maart 2025, 11:41 uur
BERGEN OP ZOOM - Een 34-jarige man is aangehouden voor het neersteken van twee andere mannen in het centrum van Bergen op Zoom. Volgens de politie zou een ruzie, die begon in een kroeg, op het Beursplein flink geëscaleerd zijn. Tijdens een vechtpartij stak de dader ineens met een scherp voorwerp.
Bergenaar (34) steekt twee mannen met scherp voorwerp neer na ruzie in kroeg Bergen op Zoom

zondag 16 maart 2025, 11:41 uur
BERGEN OP ZOOM - Een 34-jarige man is in de nacht van zaterdag op zondag aangehouden voor het neersteken van twee andere mannen in het centrum van Bergen op Zoom. Volgens de politie zou een ruzie, die begon in een kroeg, op het Beursplein geëscaleerd zijn. Tijdens een vechtpartij haalde de dader ineens uit met een scherp voorwerp.
Bergenaar (34) steekt twee mannen met scherp voorwerp neer na ruzie in centrum Bergen op Zoom

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Bergen op Zoom
