Op korte termijn oplossing voor asielzoekers die 'weg moeten' uit Veldzicht
dinsdag 8 oktober 2024, 16:29 uurBinnen enkele weken wordt duidelijk wat er met de groep asielzoekers gaat gebeuren die momenteel nog zorg krijgt in tbs-kliniek Veldzicht in Balkbrug. Vorige maand werd bekend dat deze vluchtelingen weg moeten uit de kliniek vanwege een capaciteitsprobleem binnen de forensische zorg.
» RTV Oost
dinsdag 8 oktober 2024, 15:51 uur
,,We zetten niemand zomaar op straat.” Die belofte doen minister Marjolein Faber (Asiel en Migratie) en staatssecretaris Ingrid Coenradie (Justitie en Veiligheid) over de voorgenomen sluiting van tbs-kliniek Veldzicht in Balkbrug als behandelplek voor asielzoekers met zware psychische problemen.
Minister sust Veldzicht-rel: ‘We zetten niemand zomaar op straat’ Maar wat is het alternatief?

dinsdag 8 oktober 2024, 14:42 uur
Binnenkort wordt duidelijk wat er met asielzoekers gebeurt die momenteel zorg krijgen in tbs-kliniek Veldzicht in het Overijsselse Balkbrug.
Mogelijke maatregelen asielzoekers Veldzicht gelden na 1 december

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Balkbrug
