menu
zoek

Nieuws Assen

Inspectie vindt uitgedroogde kat en twee dode cavia's bij vrouw in Assen

donderdag 29 oktober 2026, 08:12 uur

De Landelijke Inspectiedienst Dierenwelzijn (LID) trof vorige week donderdag een uitgedroogde kat en twee dode cavia’s aan in het huis van een vrouw in Assen. De kat is in beslag genomen.

» Dagblad van het Noorden



woensdag 28 oktober 2026, 16:11 uur
Vermagerde kat en resten van cavia's gevonden in vervuilde woning in Assen
RTV DrentheIn een vervuilde woning in Assen hebben inspecteurs een uitgedroogde kat in beslag genomen. Het dier zat vermoedelijk al meerdere dagen opgesloten in een slaapkamer. Ook werden twee dode cavia's gevonden.
» RTV Drenthe
woensdag 28 oktober 2026, 13:40 uur
Inspectiedienst Dierenwelzijn vindt dode cavia’s en zwaar uitgemergelde kat in woning Assen
de TelegraafTijdens een controle van de Landelijke Inspectiedienst Dierenwelzijn (LID) in Assen zijn twee dode cavia’s en een uitgedroogde kat gevonden. Het huis in Assen was zwaar vervuild. De kat, die de verwaarlozing heeft overleefd, zat opgesloten in een slaapkamer. De twee cavia’s werden gevonden in een kooi.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Drenthe
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Assen

5 november 15:11Dit weten we nu over de zeer grote brand in Assen
30 oktober 09:00Assen wil niet weer portemonnee trekken voor drijvend podium tijdens TT Festival
29 oktober 08:12Inspectie vindt uitgedroogde kat en twee dode cavia's bij vrouw in Assen
27 oktober 15:54Cameratoezicht in centrum Assen uitgebreid, preventief fouilleren stopt
27 oktober 08:23Busje vliegt in brand voor ingang Wilhelmina Ziekenhuis in Assen
21 oktober 13:11Resato Hydrogen Technology Assen failliet, maar er is goede hoop op doorstart
20 oktober 15:44Gemeente Assen koopt gebouwen van NAM
2 oktober 13:26Gronings Kampioenschap BMX verplaatst naar Drenthe vanwege kapot starthek
2 oktober 06:45Oekraïneopvang Assen niet brandveilig, gemeente wil pand vervangen door honderd flexwoningen
24 september 18:30Vrouwen die zich niet veilig voelen in hun relatie kunnen in Assen bij steunpunt terecht
24 september 07:25Provincie steekt 1,4 miljoen euro in veiligheidscampus Assen. Defensie betaalt vooralsnog niet mee
21 september 10:33College onderzoekt mogelijke locatie voor islamitische begraafplaats in Assen
18 september 08:55Waarom ziet één raadslid wat een leger aan hulpverleners in probleemwijk Pittelo in Assen ontgaat?
14 september 21:38PVV Assen knutselt met AI nepartikel van Asser Courant in elkaar: 'Hadden we niet moeten doen'
14 september 19:30Stichting Donorkind wil dat massadonor Simon uit Assen stopt: 'Tijd van mooie beloftes is voorbij'
12 september 12:591250 wandelaars op pad, 14.142 euro in de pocket: Midnightwalk zet Assen in beweging
12 september 11:20112-nieuws: Verdachte van bommelding trein Assen is man zonder vaste woon- of verblijfsplaats
8 september 16:00Vijftien jaar cel na bloedige aanval op willekeurige mannen in Assen
6 september 18:30Droomdebuut Xander Assen in Drentse handbalderby. ’Dit was een fantastische avond’
4 september 13:21Assen komende vijf jaar op eerste rij voor aankoop NAM-gebouw. ’Stevige onderhandelingspositie’
RSS.