Verdachten brandstichting binnenstad Arnhem 90 dagen langer vast
vrijdag 21 maart 2025, 12:08 uurDe drie mannen die worden verdacht van betrokkenheid bij het ontstaan van een grote brand in de Arnhemse binnenstad blijven 90 dagen langer vastzitten. Dat beslist de raadkamer van de rechtbank.
» Blik op Nieuws
vrijdag 21 maart 2025, 10:41 uur
De drie mannen die verdacht worden van brandstichting in Arnhem blijven negentig dagen langer vastzitten. Dat heeft de raadkamer van de rechtbank bekendgemaakt. Over de reden voor de verlenging doet de rechtbank geen uitspraak.
Verdachten van brand in Arnhem negentig dagen langer vastgehouden

vrijdag 21 maart 2025, 10:27 uur
De drie verdachten van de grote brand in de Arnhemse binnenstad blijven drie maanden langer vastzitten. Dat heeft de raadkamer van de rechtbank besloten.
Verdachten stadsbrand Arnhem blijven drie maanden langer vast

vrijdag 21 maart 2025, 10:07 uur
De drie mannen die bijna twee weken geleden werden aangehouden voor betrokkenheid bij de grote stadsbrand in Arnhem, blijven drie maanden langer in de cel. Dat maakt de rechtbank Gelderland vrijdag bekend. De mannen van 57, 41 en 30 jaar worden verdacht van 'brandstichting in vereniging', een verzwarende vorm van brandstichting.
Verdachten stadsbrand Arnhem blijven langer in cel

donderdag 20 maart 2025, 16:55 uur
Voor de tweede dag op rij werden er donderdag volop muren en gevels gesloopt van het historische en monumentale deel van het centrum van Arnhem, dat door de stadsbrand op 6 maart werd verwoest. Bij elke muur wordt centimeter voor centimeter bekeken of er niet toch wat behouden kan worden. Dat gebeurt onder meer met dronebeelden.
Belangenafweging tussen cultuurhistorie en gedupeerden na stadsbrand Arnhem

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: Omroep Gelderland
Foto: Omroep Gelderland
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Arnhem
