menu
zoek

Nieuws Arnhem

Zoetermeer, Arnhem - Man mishandeling Noordwaarts meldt zich na Team West

woensdag 17 mei 2023, 16:56 uur

In het opsporingsprogramma Team West werd dinsdagavond 16 mei aandacht besteed aan een zware mishandeling aan de Noordwaarts in Zoetermeer. Bij deze mishandeling brak het 64-jarige slachtoffer zijn neus. Op woensdagmiddag 17 mei meldde zich een 21- jarige man, die verklaarde betrokken te zijn geweest bij dit incident.

Het slachtoffer sprak op zaterdag 18 februari rond 15.00 uur samen met een beheerder van het appartementencomplex twee onbekende mannen aan. De twee mannen worden verzocht de flat te verlaten omdat zij niets te zoeken hadden in het complex. Slachtoffer breekt neus Bij de uitgang ontstaat een woordenwisseling waarbij één van de mannen de bewoner hard in zijn gezicht slaat. Hierop zakt de bewoner in elkaar en gaan de twee mannen er vandoor. De bewoner blijft gewond achter, later blijkt zijn neus te zijn gebroken. Het is nu inmiddels drie maanden geleden maar het slachtoffer is nog steeds niet helemaal hersteld. Team West en sociale media In het opsporingsprogramma Team West en via sociale media zijn dinsdagavond beelden getoond van de verdachte van de mishandeling. Na deze oproep meldde zich woensdagmiddag bij een politiebureau een 21- jarige man uit Arnhem. De man zit vast en zal later worden gehoord. Zoals gebruikelijk zijn de beelden van deze verdachte verwijderd. Opsporingsprogramma’s De politie werkt met verschillende lokale en regionale omroepen samen op het gebied van opsporingscommunicatie. Via opsporingsprogramma's wordt u gevraagd om mee te helpen bij het oplossen van misdrijven. Regelmatig worden in de opsporingsprogramma’s camerabeelden van verdachten getoond, zoals bij bovengenoemde zaak.  


» Politie.nl

Kaart nieuws Arnhem. Locatie nieuws: 52.06227 / 4.49100
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors


woensdag 17 mei 2023, 17:40 uur
Man vast voor mishandeling waarbij slachtoffer zijn neus brak
Omroep WestEen 21-jarige man uit Arnhem heeft zich bij de politie gemeld, nadat hij dinsdagavond was te zien in het opsporingsprogramma Team West. Hij wordt verdacht van de mishandeling van een 64-jarige bewoner van een flat aan de Noordwaarts in Zoetermeer. Die liep een gebroken neus op toen hij hard in zijn gezicht werd geslagen.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Arnhem

3 april 17:11OM eist werkstraf tegen voorman Pegida
3 april 15:16Pegida-voorman Wagensveld besmeurt koran met varkensbloed
2 april 17:30Twee mannen stierven door zijn pillen, maar Sergio K. gaat vrijuit
2 april 15:37Arnhemmer (34) cel in voor verspreiden kinderporno en dierenporno
2 april 08:35Auto botst tegen boom in Arnhem, bestuurder aangehouden
29 maart 22:15Grote zoekactie naar man in Arnhem, politie waarschuwt: “Benader de man niet zelf”
27 maart 21:10Verkeerscontrole leidt marechaussee naar huis vol illegalen
27 maart 20:05Politie lost waarschuwingsschot na wilde achtervolging
27 maart 18:46Meeste door brand getroffen Arnhemmers kunnen vrijdag terug naar huis
27 maart 17:52Fietsendief in Arnhem zwaargewond nadat hij man bedreigt die zwaard draagt
27 maart 13:18Dode vrouw in Arnhem kwam niet om door misdrijf
25 maart 17:00Scooterrijder gewond na botsing in Arnhem, scooter klem onder auto
22 maart 06:35Bom gelegd onder Vitesse: heeft Parry echt nog alle macht in Arnhem?
21 maart 20:50OM wil niet dat moordenaar Melissa Ulrich vervroegd vrijkomt
21 maart 12:08Verdachten brandstichting binnenstad Arnhem 90 dagen langer vast
20 maart 21:14Kwekerij met ruim 200 hennepplanten in flatje
20 maart 12:14Omstreden deelscooters verdwijnen: 'Dit zagen we aankomen'
19 maart 14:47Meer sloop dan verwacht na brand in historische panden Arnhem
17 maart 20:44Trolleybus botst op auto in Arnhem
17 maart 15:43Kettingbotsing voor verkeerslichten in Arnhem, rijbaan tijdelijk afgesloten
RSS.