Vervoerregio's dreigen met rechter als Rijk bezuiniging doorzet
maandag 23 juni 2025, 16:30 uurDe vervoerregio's Rotterdam/Den Haag (MRDH) en Amsterdam (VRA) hebben officieel bezwaar gemaakt tegen de bezuiniging van 110 miljoen euro door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (I&W). Wordt dat bezwaar niet gehonoreerd dan stappen beide partijen naar de rechter.
» RTV Rijnmond
maandag 23 juni 2025, 12:45 uur
De Metropoolregio Rotterdam Den Haag (MRDH) en de Vervoersregio Amsterdam maken bezwaar tegen de 110 miljoen euro die zij moeten bezuinigen van het kabinet. Iets minder dan een jaar geleden werd de bezuiniging aangekondigd, en tot op heden is die bezuiniging nog niet ingetrokken.
Bezuiniging op openbaar vervoer is 'administratieve fout', metropoolregio maakt bezwaar

maandag 23 juni 2025, 10:55 uur
De Vervoerregio Amsterdam heeft officieel bezwaar gemaakt bij het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat tegen de voorgenomen bezuinigingen op het openbaar vervoer. Het Rijk is namelijk van plan om 110 miljoen euro te bezuinigen op het openbaar vervoer in Amsterdam, Rotterdam en Den Haag. Het bezwaar is samen ingediend met de vervoerregio van de twee andere steden.
Vervoerregio vindt bezuinigingen op ov écht niet kunnen en maakt bezwaar bij ministerie

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Rijnmond
Foto: Omroep West
Foto: RTV N-H
Meer nieuws uit Amsterdam
